Kayla Harrison jest otwarta na walkę z jedną z najlepszych zawodniczek w historii MMA. Jak dobrze wiemy, Harrison od dawna ma problem ze znalezieniem sobie rywalek do walki w klatce. W rozmowie z MMAMania.com, Amerykanka wypowiedziała się na temat ostatniego wyzwania do starcia przez Cris Cyborg. Harrison była rozczarowana tym, że Brazylijka podpisała kontrakt z Bellator MMA i jest otwarta na walkę z byłą mistrzynią UFC.

Byłam rozczarowana jak podpisała kontrakt z nimi, bo jest jedną z najlepszych. Chcę przetestować swoje umiejętności, chcę wyzwań, chcę udowodnić, że jestem najlepsza. Nie tylko sobie, ale wszystkim. Nie byłam zaskoczona. Wiedziałam, że podpisze kontrakt z Bellator MMA, bo wiedziałam, że tam będzie się czuła komfortowo. Teraz mówi, że chce się ze mną bić, ale przecież miała taką okazję w tamtym roku. Dużo gada, ale nie podpisuje kontraktu.

Mam do niej duży szacunek i myślę, że miała niełatwą karierę. Jest pionierką tego sportu i była tak dobra, że UFC nie mogło jej zignorować. Szanuję to, ale nie boję się nikogo. Nikomu nie życzę źle, po prostu chcę się bić, chcę być najlepsza.

Każdy mówi, że nie biłam się z mocnymi rywalkami, gadają różne rzeczy. Ludzie myślą, że ja jestem kolejną Rondą Rousey, że mam tylko jedną broń. Mam wrażenie, że jest wokół mnie cały czas „hype”, ale to nie „hype” jeśli takie są fakty. Trenuję żeby być najlepszą i idę po każdą zawodniczkę i nie zatrzymam się dopóki nie będzie numerem jeden.

Cyborg (23-2, 1 NC MMA) po przygodzie w UFC postanowiła ponownie współpracować ze Scottem Cokerem, z którym poznała się w Strikeforce. Dana White nie chciał, aby Cris kontynuowała karierę w oktagonie, dlatego zawodniczka musiała znaleźć nowego pracodawcę. Brazylijka wygrała swoje dwie walki w klatce Bellator MMA.

Harrison (8-0 MMA) to dwukrotna mistrzyni olimpijska w judo może pochwalić się świetnym rekordem w MMA. 6 z 8 walk zawodniczka zdobywała przez skończenia przed czasem. W ostatniej walce na Invicta FC 43 brutalnie rozbiła Courtney King pozostawiając rywalkę we krwi – był to jej debiut w kategorii piórkowej. 30-latka zamierza wrócić do klatki PFL w 2021 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.