Udało się znaleźć nowy termin pojedynku z udziałem Karoliny Sobek. Jak podaje menadżer zawodniczki zawalczy ona na kwietniowej gali organizacji PFL.

Pierwotnie Polka miała zawalczyć w najbliższy weekend, 3 lutego, w eliminacjach do turnieju PFL w kategorii piórkowej kobiet. 23-latka miała zawalczyć z Holenderką, Senną van der Veerdonk. Do walki nie dojdzie jednak z powodu problemów wizowych Sobek, która nie mogła dostać się do Stanów Zjednoczonych.

Organizacja PFL zapewniła natomiast naszej rodaczce występ od razu w turnieju o milion dolarów. Walka z udziałem Karoliny została przeniesiona na galę, która odbędzie się 7 kwietnia w Las Vegas. Przemysław Kosiński, który dba o interesy Sobek, nie ukrywał wdzięczności względem organizacji za taki przebieg spraw.

Sobek (MMA 4-0) w profesjonalnym MMA rywalizuje od 2020 roku. W ostatniej walce wygrała na kwietniowej gali Ares FC 5 we Francji przez poddanie w drugiej rundzie. 23-latka przegrała przed zawodowymi startami z Klaudią Sygułą na gołe pięści, której się zrewanżowała w profesjonalnym MMA. Miało to miejsce na Armia Fight Night 9 w styczniu 2021. Wówczas Karolina poddała rywalkę w trzeciej rundzie. 3 z 4 zwycięstw zawodniczka pochodząca z Rzeszowa zdobywała dzięki poddaniom.

Van der Veerdonk (MMA 3-1) legitymuje się takim samym doświadczeniem w zawodowej karierze, natomiast w przeciwieństwie do Polki zaznała już pierwszej porażki. 21-latka ostatni raz walczyła w listopadzie 2021, kiedy to wygrała przez balachę na staw łokciowy w niejakiej organizacji Soko Fighting Championship. Co ciekawe Holenderka wszystkie wygrane w zawodowej karierze zdobywała kończąc swoje przeciwniczki właśnie tą metodą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Siedem

1

14,231 komentarzy 35,138 polubień

Powodzenia na turnieju PRL :antonio:

Odpowiedz 2 polubień

Tudor

Jungle Fight
Welterweight

305 komentarzy 989 polubień

Ale pas to ma pięknie zawiązany...
::clintdis::

Odpowiedz polub

spidey

Jungle Fight
Featherweight

235 komentarzy 391 polubień

Wójcik nara, Bajor nara, Sobek zapraszamy do głównego turnieju o milion. Co jest z tym równouprawnieniem ;)

Odpowiedz 2 polubień

Cyklop Schabowy

PRIDE FC
Heavyweight

7,100 komentarzy 15,172 polubień

No i fajnie. Nowy termin jest, powodzenia :conorsalute:

Odpowiedz polub

Janusz Sram

WSOF
Bantamweight

3,114 komentarzy 4,490 polubień

Fajnie, że dali jej nowy termin. Oby tym razem dopełniła formalności. W ogóle to chore, że Ruscy wjeżdżają do USA jak do siebie, a Polscy zawodnicy muszą dawać dowody podpisanej umowy o pracę itd.

I to niby Rosja jest wrogiem Białego domu rządzonego przez Bidena, a nie Polska.

Odpowiedz 2 polubień

Patrosixxx

KSW
Lightweight

5,178 komentarzy 8,676 polubień

No proszę, a podobno Polaków eliminują z pfl

Odpowiedz 1 Like

Miskatonic

Vale Tudo
Open

21,866 komentarzy 89,136 polubień

No proszę, a podobno Polaków eliminują z pfl

ale nie Polki i Polaków!

Odpowiedz 1 Like