Zmieniła się w ostatniej chwili rywalka Karoliny Sobek w debiutanckim starciu dla organizacji PFL. Jak podaje menadżer zawodniczki, Przemysław Kosiński, Polka zawalczy z Evelyn Martins w pierwszej rundzie turnieju od milion dolarów. Walka w wadze piórkowej odbędzie się 7 kwietnia w Las Vegas.

Sobek (MMA 4-0) w profesjonalnym MMA rywalizuje od 2020 roku. W ostatniej walce wygrała na kwietniowej gali Ares FC 5 we Francji przez poddanie w drugiej rundzie. 23-latka przegrała przed zawodowymi startami z Klaudią Sygułą na gołe pięści, której się zrewanżowała w profesjonalnym MMA. Miało to miejsce na Armia Fight Night 9 w styczniu 2021. Wówczas Karolina poddała rywalkę w trzeciej rundzie. 3 z 4 zwycięstw zawodniczka pochodząca z Rzeszowa zdobywała dzięki poddaniom.

Martins (MMA 4-0) ma bardzo pracowity 2023 rok. Brazylijka odniosła dwie wygrane dla organizacji PFL. W ostatniej walce pokonała Jackie Cataline przez jednogłośną decyzję sędziów przed niespełna dwoma tygodniami. Martins dla PFL rywalizuje od tego roku. Wcześnie w latach 2020-2021 walczyła dla organizacji Titan FC. Jedno zwycięstwo Brazylijka odniosła przed czasem, a było to w lutym przez poddanie w debiucie dla PFL.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

R
Rafcio

Oplot Challenge
Welterweight

71 komentarzy 91 polubień

dajesz Karola :conorwalk:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,671 komentarzy 47,170 polubień