Prężnie rozwijająca się słowacko-czeska organizacja Oktagon MMA po raz kolejny doprowadziła do starcia z udziałem dwóch mistrzów. Jak podają nasi sąsiedzi na gali z numerem 42 zawalczą o pas wagi średniej Patriki Kincl oraz Karlos Vemola. Oktagon 42 odbędzie się 20 maja w O2 Arenie w Pradze.

Pierwotnie zawodnicy mieli zmierzyć się pod koniec roku na Oktagon 38 również w przepięknej stolicy naszych południowych sąsiadów. Walka miała być jedną z największych u naszych południowych sąsiadów. Dodatkowo starcie nakręcał konflikt obydwóch zawodników. Wówczas do starcia nie doszło z powodu kontuzji Vemoli.

Kincl (MMA 26-10) obronił po raz pierwszy pas mistrzowski kategorii średniej Oktagon MMA w swoim ostatnim pojedynku. Czech podczas wrześniowej gali znokautował w niespełna trzy minuty Alexa Lohore. Wcześniej Kincl walczył w organizacji KSW, gdzie miał szansę zdobycia pasa mistrzowskiego dywizji półśredniej. Czech przegrał jednak starcie z Roberto Soldiciem po ciosach w trzeciej rundzie na KSW 63 we wrześniu ubiegłego roku.

Vemola (MMA 33-6) jest mistrzem kategorii półciężkiej Oktagon MMA. Pas zdobył w lipcu, kiedy to pokonał znanego z występów w KSW, Aleksandara Ilicia przez poddanie w pierwszej rundzie. „Terminator” był również mistrzem dywizji średniej, jednak na gali Oktagon MMA 22 stracił pas w związku z niezrobieniem wagi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

23,603 komentarzy 98,885 polubień

a na plakacie Bedorf vs Drwal :brainoverload: czeski film

Odpowiedz polub

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,320 komentarzy 45,295 polubień

Kincl pomyśleć, że w KSW rozjebał jak gnój po polu Armaniego i dał dobrą walkę z Soldiciem i myśliciele uznali, że się nie opyla...

Odpowiedz polub

m
mamer

BAMMA
Light Heavyweight

1,005 komentarzy 3,061 polubień

Ależ upadek Kincla. Walczyć z Tańculą w Czechosłowacji...

Odpowiedz polub