Nie Maciej Sulęcki, a Kamil Szeremeta zmierzy się z Jaime Munguią w El Paso 19 czerwca!

Kamil Szeremeta to wojownik z krwi i kości. Polak nie chcąc zmarnować okazji, podjął walkę z mocnym Jaime Munguią 19 czerwca w El Paso. Dla Kamila jest to kolejny, ciężki przeciwnik, ponieważ w ostatniej walce mierzył się z samym Gennadiym Golovkinem. W tej walce Kazach nie miał żadnych problemów, ale nasz rodak pokazał charakter i nie pozwolił na złą opinię środowiska bokserskiego. Tym samym otrzymał właśnie ofertę od obozu Mungui, którą zaakceptował. Mimo wszystko, Polak w tym starciu nie będzie faworytem.

Początkowo mówiło się, że Jaime Munguia zmierzy się z legendarnym Gennadiy Golovkinem w walce o pas organizacji IBF wagi średniej, jednak rankingi nie pozwoliły na zakontraktowanie takiego spotkania. Meksykanin w wadze średniej klasyfikowany jest na 1 miejscu w rankingu organizacji: WBC oraz WBO, na 4 miejscu w rankingu organizacji IBF oraz 6 lokatę w rankingu organizacji WBA. W wadze junior średniej zdobył mistrzostwo WBO w pojedynku z Sadamem Alim. Następnie tytuł obronił 5-krotnie, teraz rywalizuje w dywizji średniej i liczy na kolejne trofea w najbliższym czasie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Championship

29,610 komentarzy 99,991 polubień

Przynajmniej sobie chlopina zarobi... :frankapprove:

Odpowiedz polub

Avatar of Endrju Golara
Endrju Golara

Legacy FC
Middleweight

2,065 komentarzy 7,232 polubień

Fajnie, że się zdecydował, ale cudów nie należy się spodziewać. Po porażce chętnie zobaczyłbym Kamila w walce ze Striczem.

Odpowiedz polub