Po raz kolejny ujrzymy w akcji walczącego w kategorii średniej Kamila Oniszczuka. Polak zawalczy na gali Bellator 297, kiedy to zmierzy się z Norbertem Novenyi Jr.

Oniszczuk (MMA 9-2) w październiku ubiegłego roku zadebiutował w organizacji Bellator MMA. Kamil nie będzie jednak miło wspomniał tego występu, ponieważ przegrał przez poddanie z Costello van Steenisem na gali w Mediolanie. Wcześniej 26-latek walczył w takich organizacjach jak m.in. ACA czy Babilon MMA. 5 z 9 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Novenyi Jr. (MMA 6-0) będzie dla Polaka solidnym testem, bowiem dla jednej z najlepszych organizacji MMA na świecie odniósł pięć zwycięstw. Ostatnie miało miejsce na gali Bellator 291 w lutym, kiedy to pokonał Andy’ego Manzolo przez nokaut w pierwszej odsłonie. Dla Węgra, który dla amerykańskiej organizacji walczy od 2018 roku, była to pierwsza walka od października 2020. 5 z 6 zwycięstw zdobywał przed czasem, a 4 z nich to poddania.

Do gali Bellator 297 dojdzie 16 czerwca w Chicago. Podczas wydarzenia zobaczymy dwa starcia mistrzowskie. Galę uświetni walki o pas dywizji półciężkiej pomiędzy mistrzem, Vadimem Nemkovem, a Yoelem Romero. W wadze koguciej o mistrzostwo zawalczą dominator w osobie Sergio Pettisa oraz Patricio Pitbull.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,952 komentarzy 27,489 polubień

Powodzenia ale może to być bardzo ciężka walka
Rywal wymagający

Odpowiedz 1 Like

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,783 komentarzy 11,855 polubień

No nie oszczędzają Kamila. Dostaje gościa z pięcioma zwycięstwami w Bellatorze, cztery poddania, gdzie sam łatwo został poddany.

Odpowiedz 3 polubień

m
miszaa

ONE FC
Heavyweight

2,586 komentarzy 5,221 polubień

No nie oszczędzają Kamila. Dostaje gościa z pięcioma zwycięstwami w Bellatorze, cztery poddania, gdzie sam łatwo został poddany.

Rywal ciężki. Chyba nawet bardziej niż ten, z ktorym przegrał ostatnią walkę. W Polsce mial wygrane z malo wymagajacymi, nad ktorymi gorował fizycznie, a po przejsciu do Bellatora i zmianie wagi już tego nie ma.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,892 komentarzy 74,862 polubień

Miał być plan na Romero a nasz polski bitny prospekt będzie bumem do nabicia rekordu dla każdego zawodnika z którym zawalczy.

Bellator niestety poza Heldem bardzo brutalnie wyjaśnił Polaków - niewdzięczny i zawsze drugi ale ma jednak pewnien poziom i jest tam trochę szalonych dzieciaków.

Edit - jak na Geriator to masakrycznie dobra karta!

1681327461115.png

Odpowiedz 8 polubień