Kamaru Usman do Colby’ego Covingtona „Teraz musisz mnie błagać, żeby zawalczyć o pas”

2

Colby Covington jest obecnie przymierzany jako pierwszy pretendent do pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej UFC. Walka pomiędzy Kamaru Usmanem a Colbym Covingtonem nie została jeszcze zakontraktowana. Podczas gali UFC 236 Kamaru Usman udzielił wywiadu dla portalu MMAJunkie, w którym przekazał wiadomość dla zawodnika z Kalifornii.

Teraz musisz mnie błagać o tę walkę.

Dodatkowo „The Nigerian Nightmare” twierdzi, że na daną chwilę kontroluje przebieg negocjacji w sprawie następnej walki, gdyż jest mistrzem.

wszyscy wiemy, że Colby unikał tej walki od dłuższego czasu. Wiesz co teraz? Teraz jest czas dla ciebie, abyś zrobił odpowiednią robotę i pokazał, że zasługujesz na szansę.

Colby uważa, że zasługuje na wszystko. Ciągle powtarza, że zasługuje na walkę o pas. Powtarza, że jestem mu to winien. nie jesteś na miejscu kierowcy, żeby podejmować decyzje.

Nigeryjczyk widzi w dywizji półśredniej wielki potencjał i wcale nie uważa, że to Colby musi być następnym pretendentem.

Zobaczcie, jak teraz wygląda dywizja. Jest szalony Anthony Pettis, który znokautował dwukrotnego pretendenta do pasa mistrzowskiego wonderboya. Mamy jorge masvidala, który wrócił i znokautował Darrena Tilla. Zobaczymy co zaprezentuje w swojej kolejnej walce Ben Askren, to też może być dobra opcja dla mnie. nie zapominajmy także o Santiago Ponzinibbio, jest wiele możliwości.

Na rozwój sytuacji w wadze półśredniej będziemy musieli poczekać. Ben Askren w kolejnym pojedynku zmierzy się z Jorge Masivdalem. Jorge nie ukrywa jednak, że jeżeli dostanie szansę walki o pas, przed swoim klubowym kolegą „Chaosem” to ją zaakceptuje.

2 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że dam radę, wcześniej mogliście mnie kojarzyć z Nie śpię bo oglądam UFC. Zapewne nie kojarzycie strony, ale zrobię robotę tutaj 🙂

  2. Literówki wynikają z tego, że jeszcze muszę zapoznać się z WordPressem. Każdego dnia będę lepszy. Chętnie przyjmę krytykę i się czegoś nauczę. Nikt od razu nie stał się Cloudem i nie ogarniał wszystkiego od 1 postu 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.