Khabib Nurmagomedov może stać się najlepszym zawodnikiem w całym UFC, jeżeli obroni pas w wadze lekkiej. Już w sobotę Rosjanin zmierzy się z piekielnie twardym Justinem Gaethje w Abu Zabi. Z dorobkiem 28 zwycięstw i 0 porażek — Khabib już od dawna klasyfikowany jest w ścisłej czołówce i z pewnością już zapisał się w historii UFC. O tym także przekonany jest sam prezydent najmiększej organizacji MMA na świecie — Dana White.

Khabib to nie tylko najlepszy zawodnik w swojej dywizji, to także najlepszy zawodnik w całym UFC. Jeżeli wygra z Justinem w sobotę, to zostanie królem rankingu bez podziału na kategorie wagowe. Otrzyma status najlepszego zawodnika.

Możemy porównywać Nurmagomedova do Jonesa, obaj są fenomenalni, ale ten gość nigdy nie przegrał walki. Jest największą gwiazdą tego sportu, umieszczane filmy promujące z Khabibem w roli głównej przełamują wszelkie rekordy. Media społecznościowe organizacji dzięki niemu rozszerzyły swój zasięg na całym świecie. Zresztą nawet w grze UFC jest najchętniej wybieranym zawodnikiem. Jego liczby z dnia na dzień rosną i nie zatrzymują się. Ten człowiek pobił wiele rekordów.

Khabib ostatni walczył na gali UFC 242 w Abu Zabi, gdzie zdominował i poddał w trzeciej rundzie tymczasowego mistrza wagi lekkiej — Dustina Poiriera. Miało to jednak miejsce w 2019 roku i od tego czasu nowym, tymczasowym mistrzem został Justin Gaethje. Khabib będzie musiał znów udowodnić, że na tronie kategorii, może zasiadać tylko jeden zawodnik. Nurmagomedov jest niepokonany od dwudziestu ośmiu walk, z czego dwanaście stoczył w organizacji UFC.

Gaethje jest niepokonany od czterech pojedynków i wszystkie z nich kończył przez nokaut, przy okazji zdobywając  aż pięć bonusów za występ. W ostatnim starciu z Tonym Fergusonem, zdobył pas i stał się tymczasowym mistrzem wagi lekkiej oraz prawowitym przeciwnikiem dla Khabiba.

 

20 KOMENTARZE

 1. Jest największą gwiazdą tego sportu, umieszczane filmy promujące z Khabibem w roli głównej przełamują wszelkie rekordy

  Tak kurwa, trailer z Khabibem ma prawie 20% więcej wyświetleń niż trailer Fame mma w samej Polsce, no kurwa rekord świata!

 2. Tak kurwa, trailer z Khabibem ma prawie 20% więcej wyświetleń niż trailer Fame mma w samej Polsce, no kurwa rekord świata!

  dodaj do tego jeszcze z ufc russia, ufc espanol, ufc brasil

 3. Tak slabo z tym dzisiejszym Ufc, ze lysy musi klamac jak najety, ze khabib to rekordzista wyswietlen obecnie na socjalach.

  :razz:utinlaugh:

  Choć gdyby sie zastanowic to kapuje ten zamysł bo oprocz Masvidala,JJ i Izy posucha w tym Ufc obecnie niemilosierna pod katem dymow, a do pasa Lhw pcha sie chociazby taki Glover…

 4. dodaj do tego jeszcze z ufc russia, ufc espanol, ufc brasil

  A to wtedy to zupełnie co innego. Brasil 28 tys, Espanol 247 tys, a u Ruskich tego trailera nie ma…..

 5. A to wtedy to zupełnie co innego. Brasil 28 tys, Espanol 247 tys, a u Ruskich tego trailera nie ma…..

  slabo szukasz:lol:

 6. a ja mam:cool:

  Swoją drogą, ciekawe czemu na to jest założona blokada regionalna? Inne filmy na ich kanale działają normalnie 😕

 7. Swoją drogą, ciekawe czemu na to jest założona blokada regionalna? Inne filmy na ich kanale działają normalnie 😕

  chuj wie, ciekawe ile jest na ufc japan ale nie chce mi sie  przelaczac vpna:lol:

 8. Możemy porównywać Nurmagomedova do Jonesa, obaj są fenomenalni, ale ten gość nigdy nie przegrał walki.

  No dobra, więc porównajmy osiągnięcia…

  Khabib Nurmagomedov 12 wygranych walk w UFC z czego 3 walki mistrzowskie.

  Jon Jones 14 samych walk mistrzowskich w UFC z czego 13 wygrał i jedno NC.

  Więc jestem zdania dopóki Bones jest aktywnym zawodnikiem, to powinien zostać numerem jeden P4P, ale to moje skromne zdanie.

 9. kto kurwa zmienił na odwrót komentarze? i po kiego huja? teraz się to słabo czyta z głównej… tyle lat człowiek czyta od góry na dół i nagle ma być na odwrót? to jakiś błąd i będzie jak dawniej? czy już zostanie taka lipa?

 10. Tak slabo z tym dzisiejszym Ufc, ze lysy musi klamac jak najety, ze khabib to rekordzista wyswietlen obecnie na socjalach.

  :razz:utinlaugh:

  Choć gdyby sie zastanowic to kapuje ten zamysł bo oprocz Masvidala,JJ i Izy posucha w tym Ufc obecnie niemilosierna pod katem dymow, a do pasa Lhw pcha sie chociazby taki Glover…

  Pytanie tylko kiedy danka nie kłamał

 11. A to wtedy to zupełnie co innego. Brasil 28 tys, Espanol 247 tys, a u Ruskich tego trailera nie ma…..

  To mam propozycje. Przestan ogladac ufc i ogladaj tylko fame. Co Ty na to?

 12. kto kurwa zmienił na odwrót komentarze? i po kiego huja? teraz się to słabo czyta z głównej… tyle lat człowiek czyta od góry na dół i nagle ma być na odwrót? to jakiś błąd i będzie jak dawniej? czy już zostanie taka lipa?

  Kto kurwa czyta komentarze z glownej!?

 13. To mam propozycje. Przestan ogladac ufc i ogladaj tylko fame. Co Ty na to?

  Bibera też mam zacząć słuchać, bo go słucha więcej niż Polliniego? Czy mam zacząć twierdzić, że Pollini bije rekordy popularności? Jak uważasz?

 14. Bibera też mam zacząć słuchać, bo go słucha więcej niż Polliniego? Czy mam zacząć twierdzić, że Pollini bije rekordy popularności? Jak uważasz?

  Tak.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.