Informacja prasowa

Justyna Haba i Klaudia Pawicka spotkają się w kwadratowej klatce 21 grudnia na FFF 2 w Zielonej Górze. Panie otworzą kartę wstępną sobotniego wydarzenia.

Justyna Haba ma na koncie już dwa pojedynki, oba stoczone w dalekiej Japonii. Zawodniczka Gracie Barra Rzeszów zmierzyła się na galach Rizin 14 i Rizin 15 odpowiednio z Shinju Nozawa-Auclair i Kaną Watanabe. Pierwszy pojedynek wygrała przez poddanie w drugiej rundzie, a w ostatnim boju musiała uznać wyższość rywalki.

Reprezentantka Akademii Sportów Walki Wilanów również stoczyła do tej pory dwa zawodowe starcia, ale nie zanotowała żadnej wygranej. Klaudia Pawicka jest utytułowaną zawodniczką w formułach uderzanych i kopanych. Jedną z takich walk stoczyła w Japonii na gali Shoot Boxing Girls S-Cup 2016. Pawicka ma na koncie między innymi tytuł Mistrzyni Polski w sanda. Była także Mistrzynią Polski w thaiboxingu oraz brązową medalistką Mistrzostw Świata w Kickboxingu. Po raz ostatni widzieliśmy warszawiankę w akcji w maju podczas Bushido FC.

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz. W najgorętszym pojedynku wieczoru zawalczą dwie wysportowane i piękne panie, Way of Blonde oraz Lady Squat. Na gali FFF 2 dojdzie także do spotkania Rafała „Tito” Kryli z raperem Restem.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.