Krzysztof Jotko (MMA 22-4) poznał swojego kolejnego przeciwnika! Polak w następnym występie zmierzy się w oktagonie z Makhmudem Muradovem (MMA 24-6). Walka została zaplanowana na galę UFC Fight Night 182, która odbędzie się 17 października. Obaj zawodnicy poinformowali o zestawieniu na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Jotko jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich zawodników w UFC. Na swoim koncie ma już 13 stoczonych pojedynków w oktagonie, w tym 9 wygranych. Polak zwyciężał między innymi ze Scottem Askhamem, Thalesem Leitesem, czy Erykiem Andersem. Tego ostatniego pokonał w poprzednim występie na majowej gali UFC Fight Night: Overeem vs Harris.

30-letni Muradov w największej organizacji na świecie występuje od zeszłego roku. Do tej pory stoczył w UFC dwie wygrane walki. W swoim debiucie wypunktował Alessio Di Chirico, a następnie znokautował Trevora Smitha. Makhmud wcześniej walczył w takich organizacjach jak XFN, czy Oktagon MMA. Rywal Polaka aż 19 z 24 zwycięstw w karierze odniósł przed czasem. Muradov do walk trenuje między innymi w poznańskim klubie Ankos, a jego menadżerem jest słynny bokser Floyd Mayweather Jr.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.