Pochodzący z Filipin — John Riel Casimero, który posiada pas WBO wagi koguciej już niebawem, zmierzy się ze znanym Guillermo Rigondeaux. W stawce pojedynku dodatkowo znajdzie się regularny pas WBA.

14 sierpnia fanów boksu czeka naprawdę dobry pojedynek pod przewodnictwem grupy Showtime. Kubańczyk — Guillermo Rigondeaux zmierzy się z Johnym Rielem Casimero. Wydarzenie odbędzie się w Kalifornii.

Dla Rigondeaux będzie to 23 zawodowy pojedynek w karierze. Guillermo to dwukrotny zdobywca złota olimpijskiego w Sydney oraz Atenach. Na ringu amatorskim stoczył 370 pojedynków, z czego przegrał zaledwie 12, a ostatnie 142 pojedynki wygrał po rząd, ani razu nie przegrywając. Na zawodowstwie przegrał jedynie z Vasylem Lomachenką.

John Riel Casimero swoją karierę rozpoczynał od miejscowych walk w Azji. Nie ma on bogatej kariery amatorskiej, za to na zawodowstwie walczył z solidnymi pięściarzami. Był mistrzem świata wagi junior muszej oraz muszej. Id 2019 roku dzierży pas WBO wagi koguciej i obronił go już 3 razy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

894 komentarzy 685 polubień

Pochodzący z Filipin — John Riel Casimero, który posiada pas WBO wagi koguciej już niebawem, zmierzy się ze znanym Guillermo Rigondeaux. W stawce pojedynku dodatkowo znajdzie się regularny pas WBA.

14 sierpnia fanów boksu czeka naprawdę dobry pojedynek pod przewodnictwem grupy Showtime. Kubańczyk — Guillermo Rigondeaux zmierzy się z Johnym Rielem Casimero. Wydarzenie odbędzie się w Kalifornii.

Dla Rigondeaux będzie to 23 zawodowy pojedynek w karierze. Guillermo to dwukrotny zdobywca złota olimpijskiego w Sydney oraz Atenach. Na ringu amatorskim stoczył 370 pojedynków, z czego przegrał zaledwie 12, a ostatnie 142 pojedynki wygrał po rząd, ani razu nie przegrywając. Na zawodowstwie przegrał jedynie z Vasylem Lomachenką.

John Riel Casimero swoją karierę rozpoczynał od miejscowych walk w Azji. Nie ma on bogatej kariery amatorskiej, za to na zawodowstwie walczył z solidnymi pięściarzami. Był mistrzem świata wagi junior muszej oraz muszej. Id 2019 roku dzierży pas WBO wagi koguciej i obronił go już 3 razy.

Odpowiedz polub

click to expand...