Renato Moicano skupia się nie tylko na potencjalnej walce z Beneilem Dariushem. Brazylijczyk wyzwał w ostrych słowach na pojedynek popularnego Paddy’ego Pimbletta.

Renato Moicano w ostatniej walce pokonał mocnego Drew Dobera. Po pojedynku wyzwał na pojedynek Beneila Dariusha, ale Brazylijczyk nie wyklucza także innego zestawienia. Money Moicano skorzystał z okazji podczas gali CFFC 129, którą komentował i wyzwał na pojedynek popularnego Paddy’ego Pimbletta. 34-latek jest gotowy na obie walki i chciałby wystąpić podczas majowej gali UFC w Brazylii.

Dajcie mi mikrofon, bo chcę coś powiedzieć. Hej, Paddy Pimblett, jesteś pier*oloną dzi*ką. Zbiję ci pier*olone dupsko. Przepraszam za przeklinanie w telewizji, ale ten gość jest naprawdę chu*owy. UFC nie ma jaj, żeby nas zestawić.

Właśnie ktoś mi napisał, że Beneil Dariush wierzy, że jest lepszy ode mnie w każdym aspekcie tej gry. Jest tylko jedna droga, żeby to udowodnić. Jeśli UFC nie ma jaj, żeby zestawić mnie z Paddym Pimblettem, Beneil Dariush, udowodnij mi to w Brazylii.

Moicano (18-5-1 MMA) to doświadczony reprezentant American Top Team, który wygrał dwie ostatnie walki. 34-letni Brazylijczyk, który trenuje z m.in. Dustinem Poirierem i Mateuszem Gamrotem, wygrywał w przeszłości Bradem Riddellem, Cubem Swansonem, Calvinem Kattarem czy wcześniej wspomnianym Drew Doberem. 10 z 18 wygranych w karierze zdobywał przez poddania. Do gali UFC 301 w Brazylii dojdzie 3 maja w Rio de Janeiro.

29-letni Pimblett (21-3 MMA) wrócił do oktagonu w grudniu tamtego roku na UFC 296 po poważnej kontuzji kostki. Anglik wygrał 7 walk z rzędu, a jego bilans walk dla największej organizacji MMA na świecie wynosi 5-0. Były mistrz Cage Warriors 15 z 21 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Renato Moicano skupia się nie tylko na potencjalnej walce z Beneilem Dariushem. Brazylijczyk wyzwał w ostrych słowach na pojedynek popularnego Paddy’ego Pimbletta. Renato Moicano w ostatniej walce pokonał mocnego Drew Dobera. Po pojedynku wyzwał na pojedynek Beneila Dariusha, ale Brazylijczyk nie wyklucza także innego zestawienia. Money Moicano skorzystał z okazji podczas gali CFFC 129, którą komentował […]

Odpowiedz polub

click to expand...