„Wujek Samo Zło” przed walką z Arabem na FEN 24:

31 KOMENTARZE

 1. O mały włos tym tarczowaniem jego własny trener go nie znokautował!

  Kobiety na pierwszych zajęciach z samoobrony sponsorowanych przez Urząd Gminy lepiej boksują.

  Nie rozumiem takiego zestawienia. WJZ jest chyba za stary, żeby go gimbaza kojarzyła, za mało medialny dla reszty Januszy, całkowity anonim w świecie szeroko rozumianego sportu, za mało frikowy dla szołbiznesu. Całkowity missmatch, niezależnie od przeciwnika.

     Całkowicie zgadzam się z @JanuszWanZant, to całkowity brak szacunku i klasyczna definicja pojęcia „robić kurwę z logiki”.

  Nigdy złego słowa nie napisałem o Fenie… do teraz.

 2. Niech wujek nie obraża paraolimpijczyków to ludzie którzy mimo niepełnosprawności osiągają wyżyny swoich możliwości. WSZ natomiast to gość który kaleką stał się na wlasne życzenie i jeszcze chce na tym zarobić.

 3. To jest kurwa jakiś żart. Popek z Burneiką to był chociaż temat dla taksówkarzy z wąsami i ludzie o tym gadali. To jest kpina i oby się szybko skończyło.

 4. Będzie kurwa tragedia w końcu, to jest przesada naprawdę.

   Właśnie granice absurdu zostały przekroczone – wsz czy jakjmu tam nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek sportem  – to jest żenada a nie freak fight , gość prezentuje poziom bardzobardzo początkujacego amatora- oby tylko nie stało się komuś cos poważnego , bo wtedy dostanie się całemu środowisku MMA chociaż ta walka nie ma z mma nic wspolnego

 5. Niech wujek nie obraża paraolimpijczyków to ludzie którzy mimo niepełnosprawności osiągają wyżyny swoich możliwości.

  Wujek, pewnie nie do końca świadomie, obraża osoby z niepełnosprawnością. Osoby, które na paraolimpiadzie by go obskoczyły w każdej konkurencji.

 6. Wujek, pewnie nie do końca świadomie, obraża osoby z niepełnosprawnością. Osoby, które na paraolimpiadzie by go obskoczyły w każdej konkurencji.

  Może jest niepełnosprawny nie tylko fizycznie

   :zakręcony:

 7. Panie prezesie będzie miał Pan na sumieniu człowieka ale skoro taka jest cena za delegalizację tego gówna to ok.

 8. Przynajmniej jest szczery chociaż moim zdaniem ta walka nie ma sensu Popek przynajmniej kiedyś cos tam trenował i miał kilka walk a Wsz to już przesada

 9. Nie mam k8rwa twoja moc slów na to co zobaczyłem. Jak juz wyzej ludzie napisali, jakiś dzban w stylu tego WSZ padnie i nie wstanie po ktorejs "walce" i bedzie koniec mma w Polsce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.