Norman Parke ma pomysł na swoją kolejną walkę w klatce KSW. Niepokorny Irlandczyk z Północy zareagował na swoim profilu na Twitterze na pochwały ze strony organizacji co do osiągnięć zwycięzcy programu „Tylko Jeden”, Tomasza Romanowskiego. Parke dał jasno znać, że chętnie zawalczyłby z „Tommym” jeszcze w grudniu tego roku.

Parke (28-6-1, 1 NC MMA) to były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW. Zawodnik w swojej karierze występował w kategorii lekkiej, do 70 kilogramów. W przeszłości mierzył się z m.in. Borysem Mańkowskim, Mateuszem Gamrotem, Rustamem Khabilovem czy Marcinem Wrzoskiem. Po 5 wygranych z rzędu zawalczył z „Gamerem”. Walka miała być o pas mistrzowski kategorii lekkiej organizacji, lecz pretendent nie zrobił wagi. „Stormin” przegrał pojedynek przez TKO.

Romanowski (10-7, 1 NC MMA) nie przegrał od sierpnia 2017 roku. Od tamtej pory wygrywał z m.in. Piotrem Danelskim czy Ionem Surdu. Polak to zwycięzca programu „Tylko Jeden”, gdzie wygrał trzy pojedynki. W debiucie w KSW zmierzył się z wcześniej wspomnianym Surdu, którego pokonał przez decyzję sędziowską.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.