Anthony Joshua właśnie podzielił się informacją o lokalizacji swojego najbliższego starcia z Tysonem Furym. Zawodnik Matchroom Boxing w mediach społecznościowych przyznał, że już niebawem pojawi się w ringu.

Anthony Joshua oraz Tyson Fury od kilku miesięcy próbują ustalić warunki w sprawie walki. Za wszystkim tak naprawdę stoi Eddie Hearn, który w tym momencie jest najlepszym promotorem na świecie. Według obozu popularnego AJ’a data i lokalizacja hitowego starcia zostaną ujawnione, być może w tym tygodniu. Na chwilę obecną obaj pięściarze znają już miasto, w którym się spotkają.

Są pozytywne informacje! Grupy promotorskie otrzymały pierwszą, oficjalną ofertę na lokalizację pojedynku o mistrzostwo świata wagi ciężkiej! Zostanę zwycięzcą! Nie ma miejsca na ucieczki, nadchodzę!

Sam Eddie Hearn odniósł się do kontraktów pięściarzy oraz wszystkich rozmów, które przeprowadził do tej pory w sprawie umów.

Wykonałem 99% rzeczy, które prowadziły do podpisów. Na końcu jestem już zdesperowany i robię wszystko, co mogę, ale jeżeli ta walka nie wypali, to możecie winić mnie.

Naprawdę nie obchodzi mnie, czy inne grupy promotorskie nazwą mnie oszustem. Zawsze staram się ogarnąć wszystko, jestem szczęśliwy, że to ja zająłem się tym pojedynkiem.

Cieszę się, że Tyson Fury podchodzi z entuzjazmem do naszych rozmów, to fajny gość. W niedzielę obaj otrzymają ostateczne oferty na letni pojedynek.

Za kulisami mówi się, że lokalizacją tego wydarzenia będzie wschód. Najlepszą opcją są Zjednoczone Emiraty Arabskie, gdzie Eddie Hearn ma duże znajomości. Co prawda żadna z grup nie podała nawet przecieków, ale w tym tygodniu kibice powinni poznać więcej szczegółów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Tar-Ellendil
Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship

28,308 komentarzy 36,121 polubień

Dość mam tej opery, tyle czekania żeby na koniec Fury go łatwo wypunktował.

Odpowiedz polub

G
Guest

jaka lokalizacja? w poście z instagrama joshua napisał, że jest pierwsza OFERTA na lokalizację, daleko jeszcze do oficjalnego ogłoszenia miejsca walki. nieładnie @MMARocks.pl

Odpowiedz 1 Like

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

18,120 komentarzy 32,815 polubień

gala raczej u arabow

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

11,237 komentarzy 44,861 polubień

Jest lokalizacja a właściwie oferta lokalizacji

:putinlaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of Endrju Golara
Endrju Golara

ONE FC
Bantamweight

2,272 komentarzy 8,088 polubień

jaka lokalizacja? w poście z instagrama joshua napisał, że jest pierwsza OFERTA na lokalizację, daleko jeszcze do oficjalnego ogłoszenia miejsca walki. nieładnie @MMARocks.pl

Może mają jakieś tajne źródła, poinformowane lepiej niż sam AJ.... :eddieconspiracy:

Odpowiedz polub