Marian Ziółkowski, były mistrz wagi lekkiej, w ostatniej walce doznał kontuzji barku. Teraz Marian rehabilituje się po zabiegu, ale nie wie jeszcze czy w tym roku na pewno powróci do klatki.

Podczas gali XTB KSW 93, która odbyła się 6 kwietnia w hali Adidas Arena w Paryżu, Wilson Varela stoczył pojedynek z Marianem Ziółkowskim. Starcie zakończyło się przed czasem ze względu na kontuzję barku Polaka. Teraz Marian poinformował w programie Koloseum, że:

Jest coraz lepiej. Od operacji minęło 1,5 miesiąca i czuję, że idzie to w dobrą stronę. (…) Bardzo ciężką rehabilitację teraz przechodzę. Zaczynam też dużo ćwiczyć w domu. Za około miesiąc będę mógł wrócić na matę, tylko trenując bardzo luźno.

Ziółkowski odniósł się również do tematu potencjalnego terminu powrotu do klatki.

Myślę, że grudzień to jest jedyny realny termin jeśli chodzi o ten rok. Bardzo chciałem wystąpić na KSW 100, ale już myślę, że nie mam się co na to nastawiać.

Marian Ziółkowski ma na swoim koncie ponad 30 stoczonych pojedynków, z których 25 wygrał. Ziółkowski przedostatni raz walczył w czerwcu roku 2022. Do klatki powróci po długiej przerwie spowodowanej kontuzjami, które ostatecznie doprowadziły do tego, że zwakował tytuł wagi lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Abe
Abe

Shark Fights
Middleweight

1,288 komentarzy 3,780 polubień
Avatar of Rumcajs
Rumcajs

BAMMA
Light Heavyweight

1,016 komentarzy 2,793 polubień

Oby tylko saladyn Mariana do walki nie wyzywał, bo będą barki same wypadac.

Odpowiedz polub

Avatar of Hokoru
Hokoru

Jungle Fight
Lightweight

260 komentarzy 844 polubień

Kogo to w ogóle grzeje ?

Odpowiedz 1 Like