Po wczorajszym ważeniu przed UFC Vegas 39, jedna z walk z tej gali została anulowana. Początkowo Phil Hawes miał zmierzyć się z Deronem Winnem, lecz ten wypadł z ich pojedynku jeszcze przed ważeniem. Winna miał zastąpić Chris Curtis, co zostało ogłoszone przez UFC na ważeniu, lecz Hawes nie zaakceptował ostatecznie propozycji organizacji i walka została anulowana.

Dla Curtisa miał to być debiut w oktagonie UFC. Zawodnik ma na swoim koncie 34 walki w MMA (26-8) i walczył w przeszłości m.in. dla PFL. Próbował też dostać się do UFC przez program DWCS w 2018 roku, lecz nie otrzymał umowy z UFC. Na ten moment ma serię 5 zwycięstw z rzędu. Curtis zrobił wagę przed walką z Hawesem, lecz ten nie zaakceptował zmiany rywala. Ostatecznie obaj panowie nie wystąpią na UFC Vegas 39.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

24,787 komentarzy 105,926 polubień

Hawes nie zaakceptował ostatecznie propozycji

Niezła diva

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Wtfit
Wtfit

Shark Fights
Light Heavyweight

1,308 komentarzy 3,231 polubień

Niezła diva

Tam jest jeszcze lepiej, bo po tym, jak on odrzucił tę walkę, to chciał do niego wyjść Krause, który jest w Apex w narożniku Elliotta:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Bambo
Bambo

PRIDE FC
Middleweight

6,843 komentarzy 36,857 polubień

Niezła diva

Łysy w przyszłości na pewno będzie mu szedł na rękę za takie akcje

Odpowiedz 1 Like

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,849 komentarzy 12,087 polubień

Tam jest jeszcze lepiej, bo po tym, jak on odrzucił tę walkę, to chciał do niego wyjść Krause, który jest w Apex w narożniku Elliotta:

Pamiętam jak Krause kiedyś już wziął walkę na dzień przed galą w kategorii wyżej niż występuje, to było UFC 247 gdzie przegrał splitem i zgarnął FOTN 50k. Gość może nie jest topem, ale odwagi mu nie można odmówić.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...