Jan Ciepłowski, znany z występów dla Armia Fight Night, stoczy swój kolejny pojedynek poza granicami naszego państwa. Łodzianin zawalczy pod banderą cypryjskiej organizacji CGC, a jego rywalem będzie Ukrainiec, Karlen Minasian.

Ciepłowski (MMA 4-0) wszystkie dotychczasowe walki toczył w organizacji Armia Fight Night. Swoje zawodowe starty rozpoczął w 2021 roku i do tej pory wygrał wszystkie 4 pojedynki, z których 3 zakończyły się przed czasem. Na arenach amatorskich miał okazję mierzyć się z takimi zawodnikami jak Szymon Karolczyk czy Oskar Szczepaniak. W swoim zawodowym debiucie w maju 2021 na AFN Special Edition po walce na pełnym dystansie pokonał Kamila Korzeniowskiego, a pół roku później już w drugiej minucie pierwszej rundy jego wyższość musiał uznać Jansug Gogia. Jego dwa kolejne skalpy to Marcin Malaszewski oraz Patrik Martinik. Ciepłowski na co dzień trenuje w klubie Zenith Vera Fight Club.

Minasian (MMA 5-2) miał okazję występować dla takich organizacji jak ACA czy Fight Club Rush. 22-latek z odessy 3 ze swoich 5 wygranych walk zakończył poprzez nokauty. Na gali FCR 13 miał okazję zmierzyć się z największym talentem albańskiej sceny MMA Bernardo Sopaiem. Ów pojedynek nie poszedł jednak po jego myśli, gdyż przegrał przez efektowny nokaut wysokim kopnięciem w drugiej rundzie. Pierwotnym rywalem Ukrainca na gali CGC 3 miał być Rosjanin Ruslan Kumakhov lecz musiał wycofać się on z pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,375 komentarzy 18,835 polubień

To MMA na Cyprze istnieje? :benny:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,730 komentarzy 47,513 polubień

Ten news uświadomił mi tylko, że na Cyprze jest MMA

Odpowiedz 5 polubień

k
kamil.kolkowski

BAMMA
Heavyweight

1,040 komentarzy 2,941 polubień

domy na ciepłowskiego.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

21,577 komentarzy 35,717 polubień

Polacy w MMA to nie walczyli chyba jeszcze tylko na Grenlandii

Odpowiedz polub