Jakub Wikłacz z kolejnym zwycięstwem przez poddanie, tym razem na gali Eagles Next Level w mieście Ciorescu w Mołdawii.

Wikłacz (MMA 10-2-1) podczas wczorajszej gali Eagles Next Level w Mołdawii, poddał w 2:28 minucie pierwszej rundy ukraińskiego zawodnika Nikolay`a Kondratyuka (MMA 16-7).

Dla 23-letniego zawodnika Arrachionu Olsztyn, była to już 6 wygrana z rzędu i piąta przez poddanie. W poprzednim starciu, powracając po ponad rocznej przerwie od startów, na gali Eagles Elimination poddał Gheorghe`a Lupu (MMA 5-5). Po walce, Wikłacz w rozmowie z mediami poinformował, że jego celem jest walka o pas mistrza organizacji Eagles FC.

Na tej samej gali, drugi z zawodników z Olsztyna Arkadiusz Świder (MMA 0-1) musiał uznać wyższość zawodnika gospodarzy, Iona Taburceanu (MMA 3-0) przegrywając przez poddanie w 2:49 minucie pierwszej rundy.