Jakub Wikłacz po ponad rocznej przerwie od startów udanie powrócił do zawodowego MMA odnosząc cenne zwycięstwo na obcym terenie.

Wikłacz (MMA 9-2-1) podczas wczorajszej gali Eagles Elimination w Mołdawii, poddał w pierwszej rundzie walki, trójkątem nogami zawodnika gospodarzy, Gheorghe`a Lupu (MMA 5-5).

Dla 23-letniego zawodnika Arrachionu Olsztyn, była to już 5 wygrana z rzędu. W poprzednich pokonywał Sebastian Przybysza, Błażeja Majdana, Piotra Wróblewskiego oraz Simone D’Anna.

7 KOMENTARZE

  1. Nie zebym sie czepial ale dlaczego to zwyciestwo jest cenne? Bo w Moldawii? Przeciwnik Kuby to raczej jakis sredniak.

    To prawda walczył z ogórem, ale zwycięstwa na wyjeździe liczą się podwójnie a poza tym zwycięstwo cenne z tego względu, że Wikłacz wrócił po kontuzji i dzięki tej walce zrzucił rdzę.

  2. To prawda walczył z ogórem, ale zwycięstwa na wyjeździe liczą się podwójnie a poza tym zwycięstwo cenne z tego względu, że Wikłacz wrócił po kontuzji i dzięki tej walce zrzucił rdzę.

    Ok. Dzieki.

  3. To prawda walczył z ogórem, ale zwycięstwa na wyjeździe liczą się podwójnie a poza tym zwycięstwo cenne z tego względu, że Wikłacz wrócił po kontuzji i dzięki tej walce zrzucił rdzę.

    dokładnie tak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.