Aktywny w serwisie YouTube Tomasz Sarara opublikował film z pierwszych sparingów MMA, które miały miejsce w Akademii Sportów Walki Wilanów. Doświadczony kickboxer rozpoczął przygotowania pod okiem Mirosława Oknińskiego do swojej pierwszej walki w mieszanych sztukach walki.

Jak sam Sarara zasugerował w opisie filmu, będzie to prawdopodobnie jedyne, tego typu nagranie z treningów u Oknińskiego.

„Chyba jeden z ostatnich, jeśli nie ostatni film z wyjazdu do Warszawy – gdzie trenowaliśmy pod okiem Mirka Oknińskiego”

Na ten moment nie wiadomo, w jakiej organizacji swoją pierwszą walkę w MMA stoczy zawodnik z Krakowa. Niewykluczone, że debiut będzie miał miejsce jeszcze w 2020 roku, w związku z czym szczegóły powinniśmy poznać w ciągu najbliższych miesięcy.

35-latek ostatnią walkę stoczył w lutym 2019 roku. Na gali DSF Kickboxing Challenge 20 jednogłośną decyzją sędziów pokonał Abdarhmanego Coulibaly’ego, broniąc tym samym tytuł mistrzowski w wadze ciężkiej. Wcześniej Sarara pokonywał między innymi Piotra Romankiewicza, Tomasa Mozny’ego czy Artura Gorlova.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.