Pierwszy turniej walk na gołe pięści z udziałem nieustraszonych ulicznych wojowników dostarczył ogromnych emocji. Krystian „Tyson” Kuźma po serii efektownych nokautów czeka na rywala w finale, z którym zmierzy się o 100 tysięcy złotych nagrody. Pozna go już 28 sierpnia podczas gali GROMDA 2! Gromda będzie dostępne w usłudze .

Czym jest GROMDA

To boks jedyny w swoim rodzaju, który bierze to co najlepsze z różnych jego odmian. Fighterzy zmierzą się bez rękawic i nie będą musieli się daleko szukać – gwarantuje to ring wielkości 4 x 4 m, który na oko będzie o wiele mniejszy od tego, który znają fani klasycznego boksu. Pojedynki będą się toczyć na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo – potrwa do momentu poddania lub nokautu.

Jak oglądać galę GROMDA 2

Druga gala walk na gołe pięści – GROMDA 2 już 28 sierpnia w systemie Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł. W programie między innymi druga runda wyjątkowego turnieju i dodatkowe pojedynki z udziałem przedstawicieli różnych sportów walki. Gala po wykupieniu będzie dostępna przez 7 dni lub do ponownego obejrzenia przez 24 godziny.

KUP DOSTĘP na

Zawodnicy/uczestnicy turnieju GROMDA 2

Dzidziuś – Ponad 2 metrowy gigant o 130 kg czystej masy mięśniowej. Miał zawalczyć na pierwszej gali, ale niestety wyeliminowała go kontuzja. Tym razem nic nie stanie mu na drodze, aby wystąpić w turnieju podczas GROMDA 2.

Łazar – Gorąca krew, agresja i uliczny styl. To znaki rozpoznawcze punchera z Gdańska. Podczas pierwszej gali efektownie rozbił i znokautował Górala. Na gali GROMDA 2 zawalczy w turnieju o 100 tysięcy złotych.

Maximus – Hardy i niebezpieczny. Agresywnie walczący mocarz posiadający nokautujące uderzenie wchodzi do gry! Dawid Żółtaszek to czołowy polski kickboxer wagi ciężkiej. Doświadczony i twardy atleta, stawiający na ostre wymiany. Mimo, że wiele bitew już za nim to ogień wciąż płonie. Zmotywowany i gotowy na elitarny turniej Gromda.

Ali – Spokojny, opanowany i pewny siebie. Wyszkolony pięściarz z ciężką ręką. ALI wchodzi do gry! Uśmiechnięty i pozytywny bijok. Od dziecka związany z boksem. Trenujący, walczący i kroczący honorową drogą wojownika w ówczesnej dolinie klaunów. Gotowy aby sprawdzić swoje umiejętności w turnieju GROMDA

ParobiecŁukasz Parobiec to doświadczony zawodnik MMA oraz kickboxingu. Popularny bijok zdecydowanie nie boi się wyzwań i nigdy nie wybiera rywali co niejednokrotnie pokazał walcząc m.in. na galach BAMMA czy KSW. Na Gromdzie zobaczymy go już 29 sierpnia.

Kojot – Dziki, szalony i nieokiełznany. Polujący na krwawy bój. KOJOT wchodzi do gry! Uliczny wojownik z bogatym doświadczeniem bokserskim (ma na koncie ok. 100 amatorskich pojedynków z których 90 wygrał). Wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Puncher posiadający szybkie ręce i nieprzewidywalny styl walki.

Chuligan – Urodzony do walki. Nieugięty, kierujący się twardymi, ulicznymi zasadami. CHULIGAN wchodzi do gry! Puncher z Radomia. Zdyscyplinowany, skupiony i zawsze czujny. Milczący i nie okazujący żadnych emocji. Posiadający natomiast brutalny styl walki oraz nokautujące uderzenie.

Don Diego – Zaciekły i bitny puncher o twardej szczęce. Ringowy wariat kochający wyzwania. DON DIEGO wchodzi do gry! Mistrz Świata w kickboxingu oraz zawodowy pięściarz. W swoim ostatnim pojedynku z Adamem Balskim pokazał wolę walki i był bliski posłania rywala na deski. Niestety dla Mateusza starcie zakończyło się decyzją sędziów.

Data i atrakcje

GROMDA startuje już 28 sierpnia . Wszystkie informacje o turnieju GROMDA 2 znajdziecie na naszej stronie.

  • Turniej walk na gołe pięści o 100 tysięcy złotych!
  • Mały, oldschoolowy ring 4×4 metry
  • 4 rundy po 2 minuty, 5 do końca
  • Extra fighty z udziałem polskich puncherów.
  • Wyjątkowy anturaż i pikantne atrakcje.

W pierwszej edycji większość walk turniejowych kończyła się w pierwszej lub drugiej rundzie. To były konkretne ringowe wojny, w których zawodnicy od początku szli na otwarte wymiany. Zdarzały się naprawdę ciężkie nokauty – każdy kto oglądał starcie „Tysona” z „Brodaczem” chyba wie co mamy na myśli… Finałowy pojedynek z Michałem „Kickboxerem” Bławdziewiczem był już inny – większą rolę odegrała w nim taktyka, ale na końcu i tak zdecydowała brutalna siła. Przypomnijmy sobie jak wyglądała gala GROMDA 1:

Wyniki oraz odnośniki do relacji z walk z gali GROMDA 1

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.