Portal LowKickMMA opublikował nagranie Combat TV, na którym mistrz wagi średniej UFC udziela wywiadu po ciężkim treningu. Nic w tym nadzwyczajnego, przecież walka z Yoelem Romero już w ten weekend a dodatkowa promocja zawsze się przyda, jednak na nagraniu widać ranę na lewej ręce Nigeryjczyka. Fani w komentarzach pod wywiadem dopatrują się zakażenia gronkowcem, co znacznie może wpłynąć na formę Israela w walce. Moment, który nas interesuje to 1:39.

Oczywiście wszystkie spekulacje nie są potwierdzone. Przypomnijmy, że Kevin Lee do starcia z Tonym Fergusonem w 2017 roku ukrył zakażenie przed komisją sportową, jednak w wywiadzie po walce przyznał, że to znacznie wpłynęło na jego kondycję oraz samopoczucie tego dnia, a to doprowadziło do porażki.

W historii UFC gronkowiec, chociażby pokrzyżował zestawienie Demiana Mai z Gunnarem Nelsonem, o czym możecie przeczytać szerzej tutaj. Co więcej, poza Brazylijczykiem bolesne chwile przechodził także Patrick Cummins, Santiago Ponzinibbio czy też Junior Dos Santos. Miejmy nadzieję, że Adesanya do walki mistrzowskiej wyjdzie bez żadnego szwanku, w końcu na tak dobrego zawodnika, jakim jest Yoel Romero potrzeba świetnej dyspozycji. Na chwilę obecną mistrzowski bój pozostaje na rozpisce, a Komisja Sportowa w Nevadzie nie sprawdziła Adesanyi, jest to raczej mocno wątpliwe, aby walka została zdjęta z karty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.