Mistrz organizacji UFC w wadze średniej — Israel Adesanya oraz pretendent Marvin Vettori pobudzają kibiców przed ich walką na UFC 263.

W czwartkowy wieczór na konferencji UFC 263 nie brakowało wymian słownych. Bohaterowie walki wieczoru przed rewanżem nie zapomnieli o dobrej promocji swojego starcia. Israel Adesanya oraz Marvin Vettori w Phoenix cieszyli się popularnością wśród kibiców oraz dziennikarzy. W końcu tok całej konferencji zatrzymał się na kłócących ze sobą zawodników dywizji średniej.

Jestem mężczyzną, wychodzę do oktagonu z podniesioną głową, mimo że przegrałem. Akceptuję porażkę i idę dalej, a Marvin nadal żyje tym, że przegrał w przeszłości ze mną. Jego przegrana ze mną, to największy sukces dla jego obozu — skomentował Adesanya.

W tym momencie wtrącił się Marvin.

Pier*oli wiele głupot o tym, że wygrał walkę na punkty, co za bzdura. Wkręca sobie różne historie i sam wierzy w to gówno. Każda jego zagrywka to przykrywka, ucieczka od prawdy.

Powiem Ci coś Marvin, w ten weekend nie będziesz potrzebował sędziów. Wiem, że uciekniesz od razu w moje jaja i będziesz je wąchał. Przez pięć rund chcesz delektować się tym zapachem? Odpuść, w drugiej odsłonie będziesz już wąchał matę oktagonu — odpowiedział Israel.

Na końcu konferencji wywiązała się niemal bójka. Nowozelandczyk sprowokował Włocha, nawiązując do jego ubioru i sposobu bycia. Po wymianie słownej Vettori wstał i próbował dotrzeć do Adesanyi, jednak zatrzymał się na ochronie.

Myślisz, że wyglądasz dobrze — wstał i wykrzyczał Marvin — wyglądasz jak debil. Jak Ty się ubierasz?

Całkiem nieźle, ale popatrz na siebie. Wystroiłeś się, jak bohaterowie Władcy Pierścieni. Przygotuj się na ostry wpie*dol Marvin, będziesz bardziej zły po walce, niż teraz — zakończył Israel.

Skrót konferencji prasowej UFC 263 dostępny jest już na oficjalnym kanale YouTube organizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.