W ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym ujawniono, z kim kolejny pojedynek stoczy Michał Andryszak (MMA 20-8-0). Przeciwnikiem „Longera” będzie Ion Grigore (MMA 7-1-0).

Zawodnik z Rumunii na swoim koncie ma tylko jedną przegraną. W 2018 roku został poddany przez Alexandra Romanova, niepokonanego ciężkiego, który podpisał kontrakt z UFC. Grigore w pozostałych starciach zwyciężał przed czasem, odprawiając takich zawodników, jak Mamadou Lamine Sene, Constantin Florin Danila czy Dimitru Tira.

Dla Andryszaka będzie to powrót do klatki po ponad rocznej przerwie. W ostatniej walce został poddany gilotyną w drugiej rundzie przez Luisa Henrique. Wcześniej ciosami odprawił go Phil De Fries. Przegrana z Brytyjczykiem zakończyła serię sześciu zwycięstw z rzędu, podczas której „Longer” w pierwszych rundach odprawiał kolejno Andrzeja Kulika, Bjorna Schmiedeberga, Tima Haguego, Denisa Smoldareva, Michała Kitę i Fernando Rodriguesa Juniora.

Aktualna karta gali RWC 5, która odbędzie się 31 lipca w Mrągowie. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie za darmo w telewizji TVP Sport.

Walka wieczoru:

Michał Andryszak (MMA 20-8-0) vs Ion Grigore (MMA 7-1-0)

Karta główna:

Igor Michaliszyn (MMA 6-2-0) vs Piotr Danelski (MMA 5-2-0)
Cezary Oleksiejczuk (MMA 4-2-0) vs TBA
Adam Niedźwiedź (MMA 6-3-0) vs TBA
Piotr Kuberski (MMA 6-1-0) vs TBA
Krzysztof Wiśniewski (MMA 1-0-0) vs Tomasz Ponder (MMA 0-0-0)
Bartosz Salwa (MMA 0-1-0) vs Mateusz Żukowski (MMA 1-0-0)

Karta wstępna (walki amatorskie):

Igor Włodarczyk vs Ramzan Shoshkhanov

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.