Kolejna organizacja MMA wraca do funkcjonowania w trakcie epidemii koronawirusa. Invicta FC ogłosiła, że pierwsza gala po przerwie odbędzie się 2 lipca w Kansas City. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Emily Ducote z Julianą Limą. Drugą walką wieczoru jest pojedynek Aleshy Zappitelli z Lindsey VanZandt.

Na karcie odbędą się również takie walki jak DeAnna Bennett vs. Victoria Leonardo, Chelsea Chandler vs. Olivia Parker, Claire Guthrie vs. Laura Anderson oraz Genia Goodin vs. Shelby Koren.

Ducote (8-6 MMA) wróci do klatki po przegranej przez niejednogłośną decyzję sędziowską z Kanako Muratą. 5 z 8 wygranych w karierze zawodniczka zdobywała przed czasem.

Lima (10-6 MMA) to weteranka największej organizacji MMA na świecie, UFC. Brazylijka w przeszłości występowała w Invicta FC, po czym przeszła do „Ultimate Fighting Championship”. Tam jej bilans wynosi 3-4. W oktagonie mierzyła się z m.in. Joanną Jędrzejczyk, Niną Ansaroff czy J.J. Aldrich. Po powrocie do Invicta FC, jej bilans walk wynosi 1-1.

Transmisja Invicta FC 40 będzie na UFC Fight Pass.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.