Ilia Topuria w mistrzowskim stylu powitany został na lotnisku w Hiszpanii po powrocie do kraju. Topuria zdobył pas mistrzowski kategorii piórkowej UFC w miniony weekend na UFC 298, kiedy to znokautował Alexandra Volkanovskiego.

Ilia Topuria wchodził do walki z Alexandrem Volkanovskim z niezwykłą pewnością siebie. El Matador przed starciem przekonywał, że pokona mistrza z Australii i odbierze mu tytuł. Jak powiedział, tak zrobił – Topuria znokautował Volkanovskiego w drugiej rundzie pojedynku na UFC 298. Po gali wrócił do Hiszpanii, gdzie został powitany przez fanów na lotnisku, co możecie zobaczyć poniżej:

27-letni Topuria (15-0 MMA) do walki z Alexandrem Volkanovskim wchodził po wygranej z Joshem Emmettem. W przeszłości wygrywał także z Bryce’em Mitchellem i Ryanem Hallem. 13 z 15 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Cztery razy był nagradzany bonusami po galach największej organizacji MMA na świecie. Jego bilans w oktagonie UFC to 7-0. Po wygranej z Volkanovskim, zadebiutował on w rankingu bez podziału na kategorie wagowe UFC – zajmuje 5. miejsce w tym zestawieniu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,556 komentarzy 55,012 polubień

Ilia Topuria w mistrzowskim stylu powitany został na lotnisku w Hiszpanii po powrocie do kraju. Topuria zdobył pas mistrzowski kategorii piórkowej UFC w miniony weekend na UFC 298, kiedy to znokautował Alexandra Volkanovskiego.

Ilia Topuria wchodził do walki z Alexandrem Volkanovskim z niezwykłą pewnością siebie. El Matador przed starciem przekonywał, że pokona mistrza z Australii i odbierze mu tytuł. Jak powiedział, tak zrobił - Topuria znokautował Volkanovskiego w drugiej rundzie pojedynku na UFC 298. Po gali wrócił do Hiszpanii, gdzie został powitany przez fanów na lotnisku, co możecie zobaczyć poniżej:


27-letni Topuria (15-0 MMA) do walki z Alexandrem Volkanovskim wchodził po wygranej z Joshem Emmettem. W przeszłości wygrywał także z Bryce’em Mitchellem i Ryanem Hallem. 13 z 15 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Cztery razy był nagradzany bonusami po galach największej organizacji MMA na świecie. Jego bilans w oktagonie UFC to 7-0. Po wygranej z Volkanovskim, zadebiutował on w rankingu bez podziału na kategorie wagowe UFC - zajmuje 5. miejsce w tym zestawieniu.

Odpowiedz polub

click to expand...