Zawodnik UFC, Charlie Radtke, nie chciał odpowiadać na pytania dziennikarzy za darmo po wygranej na UFC Vegas 85 w miniony weekend. Radtke wygrał wtedy z Gilbertem Urbiną przez TKO.

33-letni Radtke na UFC Vegas 85 zmierzył się z Gilbertem Urbiną. Podczas wydarzenia w UFC Apex w Las Vegas pokonał rywala przez TKO, po czym udał się odpowiadać na pytania dziennikarzy na konferencji po gali. Nie była to jednak zwykła konferencja w jego wykonaniu. Radtke domagał się zapłaty od dziennikarzy za swoje odpowiedzi. Po wypowiedzi zawodnika, dziennikarze zrezygnowali z dalszej rozmowy z nim, a sam 33-latek domagał się także bonusu od UFC po gali.

To była świetna wygrana. Teraz chcę jeść pier*oloną pizzę więc pośpieszcie się z pytaniami. Dajcie mi 50 tysięcy dolarów bonusu, nie mam pieniędzy… Zasługuję na bonus i nie przestanę o nim gadać dopóki go nie dostanę.

Ile masz kasy? Tak to właśnie wygląda. Robicie te wywiady za darmo, a ja potrzebuję kasy. Następne pytanie to…? Żadnych pytań – dobrze, spadam.

Radtke (9-3 MMA) jest niepokonany w oktagonie UFC – jego bilans to 2-0. Na UFC Vegas 85 wrócił do klatki MMA po wygranej z przyjacielem Israela Adesanyi, Mike Mathethą na UFC 293 w tamtym roku. W przeszłości 33-letni Amerykanin występował w m.in. Bellator MMA czy CFFC. 6 z 9 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,004 komentarzy 3,088 polubień

Zawodnik UFC, Charlie Radtke, nie chciał odpowiadać na pytania dziennikarzy za darmo po wygranej na UFC Vegas 85 w miniony weekend. Radtke wygrał wtedy z Gilbertem Urbiną przez TKO. 33-letni Radtke na UFC Vegas 85 zmierzył się z Gilbertem Urbiną. Podczas wydarzenia w UFC Apex w Las Vegas pokonał rywala przez TKO, po czym udał […]

Odpowiedz polub

click to expand...