Dan Hooker (MMA 20-9) to czołowy zawodnik wagi lekkiej UFC, który ostatni raz w oktagonie był widziany w czerwcu bieżącego roku, kiedy to po fantastycznym pięciorundowym boju przegrał z Dustinem Poirierem przez jednogłośną decyzję sędziów. Nowozelandczyk jest obecnie sklasyfikowany na czwartym miejscu w rankingu kategorii do 155 funtów.

„The Hangman” ostatnio w wywiadzie dla Submission Radio wymienił nazwiska potencjalnych rywali, z którymi chciałby skrzyżować rękawice w swoim następnym pojedynku.

Najlepszą opcją byłby bez wątpienia Tony Ferguson. Bardzo chciałbym się zmierzyć z tym gościem. Zaraz na drugim miejscu jest Michael Chandler, który jest zawodnikiem rezerwowym walki mistrzowskiej, co pokazuje, jakie nadzieje pokłada w nim UFC.

Jeśli jednak 30–latek nie zostanie zestawiony z byłym tymczasowym mistrzem lub nowym nabytkiem amerykańskiej organizacji, to nie miałby nic przeciwko stanięciu w szranki ze słynącym z wybitnych umiejętności parterowych Charlesem Oliveirą.

Dostaję też słabo przetłumaczone wypowiedzi od reporterów, że Charles Oliveira wyzywa mnie na pojedynek. Charles, nagraj wideo i powiedz, że chcesz ze mną zawalczyć. To nie jest trudne. Ziomek, nie mówię po portugalsku – nie rozumiem ciebie i tych tłumaczeń. Zwróć się do mnie, a postaramy się doprowadzić do tego starcia. Niech ktoś z tych trzech zgłosi się na ochotnika do walki ze mną.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.