Informacja prasowa

Przed wami ostatnie „Rundki” High League! W środę, 25 sierpnia, o godz. 20:00 odbędzie  się program z udziałem gwiazd drugiej walki wieczoru wysokiej ligi. Naprzeciw siebie usiądą zawodniczki, które zszokują świat sportu i rozrywki – influencerka i youtuberka Aniela „Lil  Masti” Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata Ewa Brodnicka (0-0).

Link do kanału High League:
https://www.youtube.com/channel/UCUZ9SDVFxiscd39mR6yfVug

„Rundki” to nowy cykl wykreowany przez organizację. Prowadzącym jest konferansjer gali,  Arkadiusz Pan Pawłowski. Show transmitowane jest za darmo na kanale High League na  YouTube. Program jest podzielony na trzy rundy. W pierwszym starciu pytania zadaje Pan Pawłowski,  w drugim po trzy kwestie między sobą poruszają zawodnicy, natomiast w trzeciej, ostatniej  rundzie, udział biorą kibice, którzy mogą zadzwonić i porozmawiać ze swoimi ulubieńcami.

Takie pojedynki najbardziej emocjonują kibiców. Każdy chciałby wiedzieć, jak freak fighterzy zaprezentują się na tle sportowców z krwi i kości. Przekonaliśmy się o tym już przy  walce legendy pięściarstwa, Floyda Mayweathera Juniora. Na początku czerwca zmierzył się z youtuberem i aktorem, Loganem Paulem. W tamtym starciu zwycięzcy nie wyłoniono, ale kibice byli pełni podziwu dla Paula, że nie  dał się znokautować Mayweatherowi. Pojedynek gwiazd sportu i showbiznesu pora  odwzorować w Polsce!

W drugiej głównej walce gali High League nie zabraknie rozstrzygnięcia. Gdy naprzeciw  siebie staną Ewa Brodnicka i Aniela Bogusz, to można być pewnym niesamowitego starcia.  Sportowe doświadczenie przemawia na korzyść Brodnickiej, ale nie ma wątpliwości, że w  klatce wysokiej ligi Malika Montany może zdarzyć się wszystko. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA. W tej dyscyplinie bardziej doświadczona jest  „Lil Masti”, która do tej pory nie dawała rywalkom szans i jest niepokonana. W debiucie  pokonała Martę „Linkimaster” Linkiewicz. Szybko obaliła konkurentkę, a później brutalnie  rozbiła ją w parterze.

Bogusz w ostatnim starciu, pod koniec maja, potrzebowała zaledwie 17 sekund, żeby  rozprawić się z Adrianną „Flychanelle” Śledź. Do klatki wyszła w szczytnym celu – pomogła  w akcji charytatywnej. Oprócz wielkiego serca, „Lil Masti” nie ma sobie równych wśród  celebrytek walczących w MMA! Od momentu rozpoczęcia treningów w mieszanych sztukach walki Aniela Bogusz poczyniła  ogromny progres. Nadszedł czas, aby przekonać się, jak radzi sobie na tle najlepszych  sportowców. Ewa Brodnicka, pomimo niesamowitych osiągnięć w boksie, jej nie lekceważy  i cały swój czas poświęca na treningi pod okiem najlepszych trenerów MMA w kraju.

O debiucie mistrzyni świata w oktagonie mówiło się od pewnego czasu. Ostatecznie „Kleo”  zdecydowała się podjąć rękawice i przystała na propozycję Malika Montany.  37-latka zapisała się na zawsze w kartach polskiego boksu zawodowego i osiągnęła w nim  praktycznie wszystko. Najpierw zdobyła pas mistrzyni Europy EBU w kategorii lekkiej, a  następnie mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej. Wygrała dziewiętnaście walk  z rzędu, w tym pięć o statusie mistrzowskim. Pas WBO dzierżyła przez ponad dwa i półroku.  Brodnicka swoją dominację w polskim boksie udowodniła w 2015 roku – w bezpośrednim  starciu wypunktowała Ewę Piątkowską. Bilans 37-latki w pięściarstwie to 20 wygranych (2  przez nokaut) i tylko jedna porażka. Boxrec klasyfikuje ją jako siódmą zawodniczkę na  świecie w wadze super piórkowej. Przypomnijmy, że drugiej w walce wieczoru gali High League zmierzą się youtuberka i  influencerka Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0) oraz pięściarska mistrzyni świata, Ewa  Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy,  piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

W serwisie HighLive.tv w sprzedaży jest dostęp do PPV na galę High League. Dostęp do  transmisji kosztuje od 24,99 zł.

Bilety na pierwszą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague).

Pełna karta walk gali High League

Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0)

Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)

Adrian „Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)

Piotr „Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub „Japczan” Piotrowicz (0-0)

Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0) Łukasz „Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian „Bunio” Szabunio (0-0) vs Łukasz  „Yoczook” Walaszek (0-0)

Jakub „Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej „Big Jack” Jarema (0-0)

Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław „Kolar” Kolarczyk (0-0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.