Jack Hermansson miał zawalczyć z Darrenem Tillem, lecz Anglik musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji. Teraz „Joker” zmierzy się z Kevinem Hollandem w walce wieczoru gali UFC, która odbędzie się 5 grudnia. Hermansson w swoich mediach społecznościowych opowiedział jak wyglądało szukanie nowego rywala po wypadnięciu z walki Tilla. Według zawodnika, co najmniej 5 potencjalnych przeciwników odrzuciło propozycję walki z nim.

Darren Till wypadł z walki. To naprawdę wkurzające, bo przygotowania szły nam bardzo dobrze. Jestem w świetnej formie. Naprawdę chciałem bić się z Darrenem i pokazać, że jestem najlepszym średnim w Europie i jestem następnym pretendentem w dywizji. Co jednak mogę zrobić? Tak to czasem wygląda. Mogę jedynie życzyć Darrenowi szybkiego powrotu do zrowia.

Kiedy dostaliśmy informację, poprosiliśmy UFC o poszukanie zastępstwa. Przygotowania idą naprawdę dobrze więc chcę zawalczyć jeszcze raz w tym roku. Zaczęli pytać zawodników z rankingu i co najmniej 5 z nich odrzuciło walkę ze mną. Jeden gość był chętny – Kevin Holland. Jeśli śledzicie ten sport to wiecie, że jest dobrym zawodnikiem. Ma świetną serię zwycięstw. Mam nadzieję, że walka będzie ekscytująca.

Hermansson (21-5 MMA) udanie wrócił do klatki „Ultimate Fighting Championship” w lipcu tego roku, aby pokonać Kelvina Gasteluma przez poddanie w pierwszej rundzie. Była to pierwsza walka „Jokera” po przegranej z Jaredem Canonnierem.  W ostatnich 6 walkach jego bilans wynosi 5-1. 17 z 21 zwycięstw w karierze „The Joker” zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.