Uriah Hall w walce z Yoelem Romero zamierza udowodnić całemu światu, że jest gotowy na walkę o pas mistrzowski kategorii średniej UFC. „Primetime” w wywiadzie dla MMA Junkie wypowiedział się na temat zestawienia z „Żołnierzem Boga” stwierdził, że chce skończyć walkę przed czasem i w przyszłości zawalczyć z Israelem Adesanyą.

Chciałem walki z Yoelem od dawna. Yoel jest jednym z najlepszych. Należy do elity. To najcięższy, najtwardszy i najlepszy sport na świecie i dlaczego miałbym nie chcieć przetestować swoich umiejętności z najlepszymi? Jeśli jestem w tym sporcie, to czemu miałbym nie chcieć walki z czołówką?

Nie będę chciał tylko przetrwać w walce z Yoelem, chcę skończyć go przed czasem. Czuję, że teraz jestem w najlepszej formie. Myślałem, że mając 28 lat jestem w szczycie formy, lecz to nieprawda – teraz jest lepiej. Niezależnie od tego czego UFC chce, ja jestem gotowy. Jestem przygotowany na pokazanie swoich umiejętności w walce z gośćmi jak Yoel, muszę na niego zapolować. Muszę postawić mu opór. Chcę go mocno zaatakować. Jestem tym podekscytowany. Nie zamierzam być nieuważny, bo ten gość bardzo mocno bije, ale chcę udowodnić, że zasługuję na walkę o pas mistrzowski. Moim głównym celem jest walka z mistrzem. Nawet nie patrzę na tytuł – to Izzy jest trofeum. Chcę zmierzyć się z zawodnikiem z takim stylem walki. To mnie ekscytuje bardziej niż pier*olony pas mistrzowski.

Hall (15-9 MMA) miał zmierzyć się z Jacare Souzą na UFC 249, lecz z powodu zarażenia koronawirusem rywala walka się nie odbyła. Zawodnik wygrał dwie ostatnie walki z rzędu, z Bevonem Lewisem i Antonio Carlosem Juniorem. Uriah znany jest ze swojego efektownego stylu w stójce – ma na swoim koncie jeden z najlepszych nokautów w historii programu TUF.

Walka ma odbyć się 22 sierpnia. Nieznana jest jeszcze lokalizacja tego wydarzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.