Prezydent organizacji UFC Dana White postanowił oprowadzić dziennikarzy po swoim nowo wybudowanym obiekcie nazwanym UFC Apex.

UFC przekształciło opuszczony budynek niedaleko swojej głównej siedziby w Las Vegas w obiekt o powierzchni ponad 12 000 metrów kwadratowych – nazwany UFC Apex. Nowe studio nagraniowe połączone z areną walk będzie na początek gospodarzem kolejnego sezonu serii Dana White Contender Series w którym zawodnicy rywalizują o kontrakt w UFC. To tylko jednak początek długiej listy programów które chce produkować w nowym studio Dana White:

Co ciekawe, według artykułu opublikowanego przez magazyn Forbes, organizacja ma być również zainteresowana rozwojem i produkcją wydarzeń ze świata e-sportu w nowej lokalizacji. Prezydent UFC Dana White miał również wiele do powiedzenia na temat nowego budynku:

„UFC APEX będzie miało ogromny wpływ na rozwój sportów walki i UFC. Ten obiekt zapewnia nam elastyczność, dzięki której możemy wypróbować nowe rzeczy i zwiększyć jakość w zakresie produkcji i dystrybucji sportów walki na całym świecie. Jesteśmy ograniczeni tylko moją wyobraźnią. Kiedy myślisz o tym, gdzie jesteśmy teraz, jest to niewiarygodne, ale nie jesteśmy nawet w połowie drogi do tego jak duże to się wszystko stanie.”

8 KOMENTARZE

  1. UFC przekształciło opuszczony budynek niedaleko swojej głównej siedziby w Las Vegas w obiekt o powierzchni ponad 12 000 metrów kwadratowych

    Pies Akopa ma większy wybieg

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.