Krzysztof „Żołnierz” Ryta pokonał Adriana „Gladiatora” Smykowskiego w pierwszej walce dzisiejszej gali na gołe pięści GROMDA. Ryta zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie starcia.

Smykowski szybko posłał swojego rywala na deski jednym z ciosów, ale „Żołnierz” wrócił na nogi i po krótkim liczeniu walka została wznowiona. Obaj zawodnicy ruszyli na otwartą wymianę, uderzając sierpowy za sierpowym. „Gladiator” zdobywał przewagę, udało mu się kilka razy bardzo mocno trafić Rytę. „Żołnierz” zanotował jednak udaną końcówkę pierwszej rundy za pomocą celnej kombinacji uderzeń.

„Gladiator” korzystał ze swojej przewagi warunków fizycznych i to on narzucał tempo w tym starciu. Ryta aktywnie odpowiadał i decydował się na odważne wymiany z większym przeciwnikiem. Smykowski z czasem wyraźnie jednak zwolnił, co skutecznie wykorzystał Ryta. „Żołnierz” ruszył na „Gladiatora” z serią mocnych uderzeń. Smykowski został zamknięty w narożniku i nie był w stanie bronić się przed kolejnymi ciosami Krzysztofa. Sędzia ringowy zdecydował się wkroczyć między zawodników i przerwać ten pojedynek.

Pojedynek Ryty ze Smykowskim był dodatkowym starciem gali GROMDA. „Żołnierz” dzięki wygranej został rezerwowym zawodnikiem w przypadku kontuzji któregoś z uczestników głównego turnieju.

Pełne wyniki gali GROMDA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.