Rafał „Łazar” Łazarek zwycięzcą drugiej rezerwowej walki w turnieju na gołe pięści GROMDA. Łazarek po szalonej i krwawej walce wygrał z Damianem „Góralem” Górskim przez nokaut w trzeciej rundzie.

„Góral” aktywnie balansował tułowiem na początku starcia, ale zawodnicy w końcu ruszyli na otwartą wymianę uderzeń w ringu! Obaj wymieniali cios za cios przez kilkadziesiąt sekund! Łazarek trafił kilka razy czysto na szczękę Górskiego, spychając go do defensywy. „Łazar” i „Góral” prowadzili pojedynek w szalonym tempie, nie oszczędzając na agresywnych atakach.

Twarz Łazarka była mocno opuchnięta, Górski natomiast został rozcięty i jego twarz zalała się krwią. Lekarz obejrzał głęboką ranę „Górala” i udzielił zgody na kontynuowanie starcia. Zawodnicy toczyli twardy i brutalny pojedynek, do końca drugiej odsłony oglądaliśmy liczne uderzenia z obu stron.

W trzeciej rundzie Łazarek i Górski kontynuowali bezpośrednie wymiany na środku ringu. Rafał jednym ze swoich ataków posłał „Górala” na deski, który nie był w stanie kontynuować tego szalonego starcia! Tym samym „Łazar” zyskał miano rezerwowego zawodnika, który może dołączyć do rywalizacji w przypadku kontuzji któregoś z uczestników turnieju.

Pełne wyniki gali GROMDA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.