Organizacja GROMDA, która zrzesza zawodników w walce na gołe pięści udostępnia najlepsze momenty ze swojego piątego wydarzenia!

W maju oglądaliśmy piątą odsłonę cyklu walk na gołe pięści. Tym razem GROMDA zawiesiła wysoka poprzeczkę i zaprezentowała dobry poziom sportowy pojedynków. Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo i sprawdzenia, jak wielkie emocje towarzyszą starciom bez rękawic.

Opada kurz po piątej gali organizacji GROMDA i wydaje się, że firma prężnie rozrasta się na polskim rynku, czy niebawem będzie głośno o GROMDZIE także w Europie. Tak czy inaczej, już dziś możesz zostać kolejnym Gromdziarzem, który otrzyma szansę na występ w turnieju! Organizatorzy prowadzą otwarty nabór i zapewniają mocną rywalizację.

Jeżeli chcesz się zgłosić, przejdź do poniższej grafiki. Zgodnie z motywem GROMDY – gra jest tylko dla twardych.

Czym jest GROMDA? Czym wyróżnia się organizacja stworzona przez Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka?

GROMDA zrzesza zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka super walk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym w internecie. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.