Vasyl Halych zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści podczas GROMDA 3! W finałowym starciu „VASYL” zwyciężył z Denisem „BAD BOYEM” Załęckim, który do decydującej potyczki musiał podchodzić ze złamaną ręką po wcześniejszym występie.

Aktywniejszym zawodnikiem na początku starcia był Vasyl. Załęcki podszedł do pojedynku taktycznie, nie forsował tempa w pierwszej rundzie. Halych w końcu trafił na szczękę i posłał rywala na deski! Denis wstał, ale po następnym lewym prostym Vasyla znów był liczony! „BAD BOY” zdołał się podnieść i ostatecznie dotrwał do końca pierwszej rundy.

Halych od razu rzucił się do ataku w pierwszych sekundach kolejnej rundy. Załęcki liczony po raz trzeci! Przewaga Vasyla rosła, pojedynek był bardzo jednostronny! „BAD BOY” padł na matę po raz kolejny i walka została przerwana.

Vasyl „VASYL” Halych pok. Denisa „BAD BOYA” Załęckiego przez TKO, runda 2

Halych okazał się najlepszym zawodnikiem trzeciej edycji turnieju GROMDA. Przed ostatecznym triumfem Vasyl musiał pokonać również Dawida „STOLARĘ” Stolarskiego oraz Karola „ZIÓŁKA” Żołowskiego. Reprezentant Shark Top Team brał udział również pierwszym turnieju GROMDA. Wówczas udało mu się dotrzeć do półfinału. Vasyl w przyszłości stanie do walki w wielkim finale o 100 tysięcy złotych.

Denis Załęcki debiutował w GROMDA podczas drugiej gali, kiedy to w extra walce pokonał Daniela „Dzika” Soczyńskiego. W dzisiejszym ćwierćfinale Kacpra „RAIDENA” Olszewskiego, ale w tym starciu doznał złamania ręki. W półfinale dostał wolny los po identycznym urazie i wycofaniu się Pawła „HOSE” Strykowskiego.

PEŁNE WYNIKI GALI GROMDA 3

GROMDA to boks jedyny w swoim rodzaju, który bierze to, co najlepsze z różnych jego odmian. Zawodnicy walczą bez rękawic na ringu o wielkości 4×4 m, który jest o wiele mniejszy od tego, który znają fani klasycznego boksu. Pojedynki toczą się na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo – potrwa do momentu poddania lub nokautu. Zawodnicy rywalizują w turnieju o główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.