Dawid Żółtaszek został drugim finalistą turnieju walk na gołe pięści GROMDA 2! „Maximus” po efektownym i szybkim zwycięstwie w ćwierćfinale, tym razem pokonał Łukasza „GOAT” Parobca przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

Parobiec walczył z odwrotnej pozycji. Żółtaszek napierał do przodu, jednak zawodnicy nie wyprowadzali wielu uderzeń na początku starcia. Łukasz aktywniej pracował na nogach i krążył dookoła ringu. „GOAT” miał przewagę szybkości, dzięki czemu kilkukrotnie trafił swojego przeciwnika. „Maximus” starał się zamknąć Łukasza przy linach i czaił się na jeden, kończący cios. Parobiec nie dał się trafić i pierwsza runda dobiegła końca.

Dawid zaczął kolejną odsłonę od celnego ciosu z lewej ręki, przy łuku brwiowym Parobca pojawiło się rozcięcie. „GOAT” niedługo później odpowiedział mocnym uderzeniem, walka nabierała na dynamice. „GOAT” zalał się krwią, a „Maximus” przejmował kontrolę w tym pojedynku.

Żółtaszek posłał Parobca na deski krótko po starcie trzeciej odsłony! Łukasz wrócił na nogi, ale nie kontynuował starcia z Dawidem. „Maximus” zwyciężył przez TKO i dołączył do „Don Diego” w finale turnieju GROMDA 2.

Dawid „Maximus” Żółtaszek pok. Łukasza „GOAT” Parobca przez TKO, runda 3

PEŁNE WYNIKI GALI GROMDA 2

GROMDA to boks jedyny w swoim rodzaju, który bierze to, co najlepsze z różnych jego odmian. Zawodnicy walczą bez rękawic na ringu o wielkości 4×4 m, który jest o wiele mniejszy od tego, który znają fani klasycznego boksu. Pojedynki toczą się na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo – potrwa do momentu poddania lub nokautu. Pierwszy turniej walk na gołe pięści z udziałem nieustraszonych ulicznych wojowników dostarczył ogromnych emocji. Krystian „Tyson” Kuźma po serii efektownych nokautów czeka na rywala w wielkim finale, z którym zmierzy się o 100 tysięcy złotych nagrody.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.