Rafał „Łazar” Łazarek półfinalistą GROMDA 2! „Łazar” pokonał w swoim pierwszym dzisiejszym pojedynku Jarka „Dzidziusia” Juchnera i awansował do dalszej fazy turnieju walk na gołe pięści.

„Łazar” zaczął od ciosu na korpus, „Dzidziuś” odpowiedział serią uderzeń i zamknięciem rywala przy linach. Łazarek nie dał się zdominować przez dużo cięższego przeciwnika i zawodnicy ruszyli na otwartą wymianę w centralnej części ringu. Ciosy Jarka były dużo wolniejsze, co świetnie wykorzystywał Rafał. „Dzidziuś” został zepchnięty do defensywy, ale ochraniacz na zęby, który wyleciał mu z ust, uratował go przed dalszą serią ze strony „Łazara”. Dysproporcja warunków fizycznych nie stanowiła większego problemu dla Łazarka!

Tuż przed rozpoczęciem drugiej rundy sędzia ringowy przerwał pojedynek. Powodem tej decyzji była kontuzja Juchnera, który najpewniej zerwał lewy biceps. Zwycięzcą przez TKO został ogłoszony Rafał „Łazar” Łazarek!

Rafał „Łazar” Łazarek pok. Jarka „Dzidziusia” Juchnera przez TKO (kontuzja), runda 1

PEŁNE WYNIKI GALI GROMDA 2

GROMDA to boks jedyny w swoim rodzaju, który bierze to, co najlepsze z różnych jego odmian. Zawodnicy walczą bez rękawic na ringu o wielkości 4×4 m, który jest o wiele mniejszy od tego, który znają fani klasycznego boksu. Pojedynki toczą się na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo – potrwa do momentu poddania lub nokautu. Pierwszy turniej walk na gołe pięści z udziałem nieustraszonych ulicznych wojowników dostarczył ogromnych emocji. Krystian „Tyson” Kuźma po serii efektownych nokautów czeka na rywala w wielkim finale, z którym zmierzy się o 100 tysięcy złotych nagrody.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.