Denis „Bad Boy” Załęcki pokonał Daniela „Dzika” Soczyńskiego w pojedynku na gołe pięści podczas gali GROMDA 2! Starcie obu zawodników było extra walką dzisiejszego wydarzenia.

„Dziku” błyskawicznie ruszył do ataku, co poskutkowało przejściem do zwarcia. Po jednej z kolejnych akcji Soczyński padł na kolano i w tej pozycji przyjął następny mocny cios od Denisa. Załęcki nie poniósł konsekwencji za faul. Chwilę później było już po walce i „Bad Boy” mógł świętować zwycięstwo.

Denis „Bad Boy” Załęcki pok. Daniela „Dzika” Soczyńskiego przez TKO, runda 1

PEŁNE WYNIKI GALI GROMDA 2

GROMDA to boks jedyny w swoim rodzaju, który bierze to, co najlepsze z różnych jego odmian. Zawodnicy walczą bez rękawic na ringu o wielkości 4×4 m, który jest o wiele mniejszy od tego, który znają fani klasycznego boksu. Pojedynki toczą się na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo – potrwa do momentu poddania lub nokautu. Pierwszy turniej walk na gołe pięści z udziałem nieustraszonych ulicznych wojowników dostarczył ogromnych emocji. Krystian „Tyson” Kuźma po serii efektownych nokautów czeka na rywala w wielkim finale, z którym zmierzy się o 100 tysięcy złotych nagrody.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.