Marcin Różalskipo długiej rozłące ze sportami walki, wraca do startów. Tym razem jednak nie do klatki MMA. Popularny „Różal” stoczy swój kolejny pojedynek w walce na gołe pięści i będzie jednym z uczestników nowego projektu Genesis, tworzonego przez Macieja Kawulskiego, jednego z szefów marki KSW. Na razie Marcin jest jedynym zawodnikiem, o którym wiadomo, że weźmie udział w projekcie. W najnowszym wywiadzie dla naszego serwisu Maciej Kawulski zdradził jednak, że na karcie walk będzie można zobaczyć też fighterów znanych z klatki KSW.

Tak. Pojawią się też postacie, które biją się dla KSW. Są to osoby z KSW, które w takim pierwszym skojarzeniu można połączyć z walką na gołe pięści. Niebawem będziemy to ogłaszać.

Do ogłoszenia kolejnych zawodników jeszcze nie doszło, ale jedną z postaci, która lubi stójkowej boje i wywodzi się ze sportów uderzanych jest Gracjan Szadziński. Co ciekawe, jeszcze przed ogłoszeniem projektu Genesis, Gracjan Szadziński zapowiedział w mediach społecznościowych, że rozpoczął przygotowania do walki, a na zamieszczony filmie widać jak trenuje uderzenia gołymi pięściami.

Przygotowania zaczęły się na dobre. Wstawię za jakiś czas kolejny dla porównania jak będzie prawdziwa forma. SKY Tattoo StargardWiesiek Biernacki4Line Catering DietetycznyFIT MAKERThe BODY GryfinoRoofers Folding GroupVitamin ClinicPACO Team

Opublikowany przez Czwartek, 10 września 2020

Zaczynamy. Zawsze chciałem:)@Giorgio UlaniSKY Tattoo StargardPrzychodnia Weterynaryjna Paweł Walendzik4Line Catering DietetycznyWiesiek Biernacki Marek Kropidłowski The BODY GryfinoPUHB- Sebastian MołodeckiMarcin Morty Kajda Roofers Folding GroupVitamin ClinicDr Green Top

Opublikowany przez Wtorek, 4 sierpnia 2020

W kolejnych wpisach Gracjan podkreśla, że jest cały czas w treningu i przygotowuje się do nadchodzącej walki.

Zanim Gracjan wkroczył na drogę mieszanych sztuk walki od wielu lat trenował boks i kickboxing. Wielokrotnie walczył również w obu dyscyplinach i zdobył ogromne doświadczenie w starciach stójkowych, co przełożyło się na jego styl walki w MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.