Główny trener brazylijskiego Nova Uniao zachorował na COVID-19, przez co nie będzie w stanie być w narożniku swojej podopiecznej, Ketlen Vieiry. Jak podaje MMA Fighting, Andre Pederneiras po przybyciu na „Fight Island” zachorował na koronawirusa, co pokazał test przeprowadzony po przybyciu do Abu Dhabi. W maju tego roku wynik testu „Dede” na koronawirusa również okazał się pozytywny. Wtedy przechodził chorobę bez symptomów, a potem okazało się, że był fałszywie pozytywny.

Teraz, jak twierdzi zawodniczka, trener przechodzi przez chorobę z podobnymi objawami jak grypa, ma gorączkę i czuje się osłabiony. Pederneiras to pierwsza osoba, która zachorowała na COVID-19 po przylocie na „Fight Island”. Protokół UFC został stworzony w taki sposób, aby znajdywać osoby chore jeszcze przed wylotem do Abu Dhabi, lecz tym razem było inaczej. Zamiast przebywać w Sao Paulo, zawodnicy oraz trenerzy z Brazylii lecieli do Londynu skąd udawali się do Abu Dhabi.

Vieira nie miała kontaktu ze swoim trenerem w drodze na „Fight Island” więc będzie mogła walczyć z Sijarą Eubanks. W jej narożniku będzie tylko jedna osoba – były mistrz Bellator MMA, Marcos Galvao.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.