Projekt Genesis zrzeszający zawodników, którzy zawalczą na gołe pięści, nabiera obrotów. Dzisiaj potwierdzono kolejne starcie w nowej formule na polskim rynku. Bartosz Batra stanie naprzeciw Michała Królika 23 października. Starcie zakontraktowano w limicie do 65 kilogramów.

Bartosz Batra to polski kick-boxer, a także zawodnik boksu tajskiego. Swoją przygodę rozpoczynał z Taekwondo — był Wicemistrzem Świata Juniorów i Wicemistrzem Europy w kategorii Juniorów i Seniorów. Najwięcej osiągnięć zdobył jednak w K-1 i Muay Thai. Był wielokrotnym mistrzem naszego kraju. Jego bilans walk zawodowych przedstawia się w takich liczbach: 41-14-2.

Michał Królik to amatorski mistrz świata WAKO oraz zawodowy mistrz świata WAKO Pro. Ceniony kickboxer ma w rekordzie 40 wygranych pojedynków, z czego 12 kończył przed czasem. Reprezentant Spartana Chorzów w swojej karierze wielokrotnie sięgał również po tytuły międzynarodowego mistrza Polski oraz mistrza Polski w kickboxingu. Michał już kilka dni temu uchylił rąbka tajemnicy na Facebook, poniżej możemy zobaczyć jego trening.

10 rund sparingów za mną ,i na dobicie szlifowanie technik 😈💪👊Charakterni NIKKO Polska Musclepump.pl Sosnowiec Artnox Fight Sport Spartan Chorzow FORMA & SIŁA Mikołów Optimus Fight Club Krosno Alan Langer – MMA & Performance

Opublikowany przez Sobota, 3 października 2020

Niewykluczone, że jeszcze w tym tygodniu poznamy kolejne nazwiska. Gala już za tydzień, a ogłoszone są tylko dwa pojedynki. Według nieoficjalnych doniesień na gali pojawią się także: Rafał Kijańczuk oraz Gracjan Szadziński. Wpisy na temat tych zawodników pojawiły się już wcześniej na naszym portalu:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.