Projekt Genesis zrzeszający zawodników, którzy zawalczą na gołe pięści, nabiera obrotów. Dzisiaj potwierdzono kolejne starcie w nowej formule na polskim rynku. Bartosz Batra stanie naprzeciw Michała Królika 23 października. Starcie zakontraktowano w limicie do 65 kilogramów.

Bartosz Batra to polski kick-boxer, a także zawodnik boksu tajskiego. Swoją przygodę rozpoczynał z Taekwondo — był Wicemistrzem Świata Juniorów i Wicemistrzem Europy w kategorii Juniorów i Seniorów. Najwięcej osiągnięć zdobył jednak w K-1 i Muay Thai. Był wielokrotnym mistrzem naszego kraju. Jego bilans walk zawodowych przedstawia się w takich liczbach: 41-14-2.

Michał Królik to amatorski mistrz świata WAKO oraz zawodowy mistrz świata WAKO Pro. Ceniony kickboxer ma w rekordzie 40 wygranych pojedynków, z czego 12 kończył przed czasem. Reprezentant Spartana Chorzów w swojej karierze wielokrotnie sięgał również po tytuły międzynarodowego mistrza Polski oraz mistrza Polski w kickboxingu. Michał już kilka dni temu uchylił rąbka tajemnicy na Facebook, poniżej możemy zobaczyć jego trening.

10 rund sparingów za mną ,i na dobicie szlifowanie technik 😈💪👊Charakterni NIKKO Polska Musclepump.pl Sosnowiec Artnox Fight Sport Spartan Chorzow FORMA & SIŁA Mikołów Optimus Fight Club Krosno Alan Langer – MMA & Performance

Publiée par Michał Matrix Królik sur Samedi 3 octobre 2020

Niewykluczone, że jeszcze w tym tygodniu poznamy kolejne nazwiska. Gala już za tydzień, a ogłoszone są tylko dwa pojedynki. Według nieoficjalnych doniesień na gali pojawią się także: Rafał Kijańczuk oraz Gracjan Szadziński. Wpisy na temat tych zawodników pojawiły się już wcześniej na naszym portalu:

33 KOMENTARZE

 1. W sumie też nie widzę jak miałoby się to stać. Batra to tak z 75kg może max waży, a Juras do ciężkiej by nie dał rady zbić.

  Batra wystarczy, żeby 30 sekund pokręcił się i jurnicki już bez cardio. Potem bomba, lowkick, tuba na bęben i leży projekciarz :awesome:

 2. W sumie też nie widzę jak miałoby się to stać. Batra to tak z 75kg może max waży, a Juras do ciężkiej by nie dał rady zbić.

  Jedynie jakaś szybka bombka ale zaraz byłby parter.

 3. :travolta:

  Ale jak przecież to

  W sumie też nie widzę jak miałoby się to stać. Batra to tak z 75kg może max waży, a Juras do ciężkiej by nie dał rady zbić.

 4. Mam nadzieję, że kiedyś ulaniec jurkowski spotka Batrę gdzieś podczas robienia swoich projektów i się skończy babci sranie.

  :travolta:

  Ale jak przecież to

 5. Widzialem wideo od Mariusza. Mowil o walce z szeliga w malych rękawicach lub gole piesci i lokcie. Pudzian vs szeliga w ksw to cyrk ale na gole piachy moze byc ciekawie

 6. Mam nadzieję ze Batra mu odpowie po swojemu :cmgkeepgoing:

  Mam nadzieję, że kiedyś ulaniec jurkowski spotka Batrę gdzieś podczas robienia swoich projektów i się skończy babci sranie.

 7. Typ "eksperta" już znany.

  Właśnie miałem pisać, że jestem ciekaw czy Juras będzie komentował ten event

  :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.