Mateusz Gamrot nie zamierza pozostać obojętny wobec komentarzy jaki ma na jego temat Norman Parke. Były rywal Polaka cały czas zaczepia „Gamera” sugerując, że ten stosuje niedozwolone środki. Gamrot w wywiadzie dla „Oktagon Live” w Kanale Sportowym wypowiedział się krótko na ten temat dosadnie odpowiadając „Storminowi”.

Aaa, Norman… Ja mogę prosto to skwitować. Zrobimy testy? Zróbmy testy od razu, ja jestem jak najbardziej za. Dzisiaj? Zróbmy dzisiaj, za dwa tygodnie… Zobaczmy jak się zapatruje na to federacja. Bicki są proszę Państwa naładowane, brzuch jest wyżyłowany, ale testy możemy zrobić każdego dnia o każdej porze.

Jak ostatnio informowaliśmy, organizacja KSW planuje trzecią walkę obu panów na jednym z nadchodzących wydarzeń. Mówi się, że gala ma odbyć się w lipcu tego roku. Podczas tego samego wydarzenia zawalczyć mają również Borys Mańkowski i Marcin Wrzosek.

Stawką pojedynku obu panów ma być pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW.

Ostatnią walkę „Gamer” (15-0, 1 NC MMA) w klatce stoczył w grudniu 2018 roku. Pokonał wtedy Klebera Koike Erbsta zdobywając tytuł mistrzowski KSW w wadze piórkowej. Wcześniej zawodnik z Poznania wygrywał z m.in. Normanem Parkiem czy Mansourem Barnaoui Polak jest niepokonany w swojej zawodowej karierze i otwarcie zapowiada, że chce bić się z najlepszymi na świecie.

Parke (28-6-1, 1 NC MMA) po przegranej decyzją sędziów i „no contest” z Gamrotem stoczył pięć pojedynków, z czego cztery dla organizacji KSW. Na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, na Brave CF 13 wypunktował Mylesa Price’a, na KSW 47 poonał Borysa Mańkowskiego, na KSW 49 Artura Sowińskiego, a na KSW 50 Marcina Wrzoska. W przeszłości zawodnik walczył również w UFC, gdzie mierzył się z m.in. Leonardo Santosem czy Gleisonem Tibau.

Zobacz także: „Pokonałem Twoją dziewczynę – podpisz kontrakt” – Parke do Gamrota

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.