Duża azjatycka organizacja RIZIN Fighting Federation już w sierpniu zorganizuje dwie gale w Jokohamie w ciągu dwóch dni. Nie wykluczone, że podczas jednego z tych wydarzeń zobaczymy sławnego boksera — Floyda Mayweathera Jr., który walczył już dla  Nobuyukiego Sakakibary.

Floyd podczas sylwestrowej gali japońskiej organizacji RIZIN za walkę z Tenshinem  Nasukawą nie uniknął kosmicznych zarobków. Serwis Tokyo-Sports w listopadzie 2018 roku informował, że RIZIN miał wypłacić około 62 milionów Mayweatherowi za pojedynek pokazowy. Znaczna część zarobków pięściarza miała także opiewać w procent od sprzedaży transmisji w systemie pay-per-view oraz umów telewizyjnych.

Cóż, sam pojedynek potrwał niecałą rundę. Kickbokser nie potrafił utrzymać tempa Amerykanina i szybko zaliczył deski. ”Money” trzykrotnie posyłał swojego rywala na matę, po czym sędzia przerwał walkę. Teraz, być może dojdzie do rewanżu lub Floyd otrzyma nowego rywala.

Niedługo wskakuję w swój samolot i lecę do Tokio. Spotkam się z przedstawicielami RIZIN, moimi parterami i porozmawiamy o 2020 roku. Bądźcie czujni!

https://www.instagram.com/p/CCZw-qsllFp/?utm_source=ig_embed

Floyd Mayweather (50-0) był nie tylko mistrzem kilku kategorii wagowych. Amerykanin był także, a nawet jest najbardziej opłacalnym bokserem na świecie, o czym chyba każdy fan sportów uderzanych wie. Dodajmy, że na początku marca na specjalnej konferencji promującej jego osobę mówił, że w 2020 roku chce zarobić około 300 milionów dolarów. Niewykluczone, że będzie to miało miejsce w Japonii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.