Georges St-Pierre kosmici ufo

Georges St-Pierre (26-2) przez wielu fanów uważany jest za jednego z najlepszych zawodników MMA wszechczasów. W nowym podcaście Joe Rogana głos na temat swojego podopiecznego zabrał Firas Zahabi – trener Tristar Gym, twierdząc, że ”Rush” jest nadal w znakomitej formie, mimo sporej utraty wagi.

Co robi teraz Georges? – zapytał Rogan.

Cały czas trenuje. To maszyna. Człowieku, mówię ci, gdyby Colby lub Usman …. Nie, nie będę mówił za Georgesa, ale wiem, że on mógłby zabić kogoś w oktagonie. To najlepszy zawodnik, jaki stąpał po tej ziemi. To bestia! Gość uwielbia trenować. W sobotę było w klubie kilku gości z purpurą w BJJ, a on się z nimi bawił.

Następnie Joe rzucił kilka słów na temat kosmitów i ich przygody z St-Pierrem.

Wiesz, Georges uważa, że kosmici skradli mu czas.

Nie raz dzieliłem pokój z moim podopiecznym podczas obozów czy wyjazdów – odpowiedział trener Tristar – gość zawsze kładzie taką piankę do rolowania na drzwiach, żeby zobaczyć czy ktoś nimi nie ruszał. Kiedyś to zruszyłem, a on zapytał się, co ja do cholery robię. To było na wypadek, gdyby kosmici chcieli się do nas dostać.

Jezu Chryste! A kosmici nie mogą przechodzić przez ścianę? – zapytał prowadzący.

On twierdzi, że czyszczą jego pamięć, kiedy przychodzą. Dlatego zawsze kładzie coś na drzwiach, kiedy się budzi sprawdza, czy to jest na miejscu, czy też poruszone. To dla niego jest wskazówką.

Koniec końców temat znowu powrócił na tory rywalizacji w UFC.

To musi być jakieś super zestawienie. On nie chce być mistrzem. To na pewno się nie stanie, jeżeli chcą go zobaczyć, to muszą zorganizować coś grubego. St-Pierre spokojnie wytrzymałby 5 rund, bo jest w fenomenalnej formie, ale interesuje go tylko czysta rywalizacja.

36 KOMENTARZE

 1. On twierdzi, że czyszczą jego pamięć, kiedy przychodzą. Dlatego zawsze kładzie coś na drzwiach, kiedy się budzi sprawdza, czy to jest na miejscu, czy też poruszone. To dla niego jest wskazówką.

  :brainoverload:

 2. Khabib jest tak słaby, że wybiera do walki albo schizofrenika Fergusona albo  GSP szaleńca z urojeniami

 3. On twierdzi, że czyszczą jego pamięć, kiedy przychodzą. Dlatego zawsze kładzie coś na drzwiach, kiedy się budzi sprawdza, czy to jest na miejscu, czy też poruszone. To dla niego jest wskazówką.

  ale to jak nie wezmie lekow?:eddieconspiracy:

 4. CTE mocno.

  Tak brzmi, ale w sumie to on nie zbierał jakoś dużo na głowę. Skończył (zawiesił) też dość wcześnie karierę, nie przeciągał sprawy. Raczej modelowo to zrobił, dobry sportowiec i kariera prowadzona rozsądnie.

 5. Khabib jest tak słaby, że wybiera do walki albo schizofrenika Fergusona albo  GSP szaleńca z urojeniami

  Tylko ktoś taki jest w stanie go pokonać :einsteinsmoke:

 6. Tylko ktoś taki jest w stanie go pokonać :einsteinsmoke:

  Wariat to najgorszy przeciwnik bo jest mega agresywny, zmotywowany etc etc

  Ale ogólnie paranoje w takim stadium już się leczy, jutro może uwierzyć że jego żona to kosmita bo przeczyta w gazecie że kobiety są z Wenus

 7. gość zawsze kładzie taką piankę do rolowania na drzwiach, żeby zobaczyć czy ktoś nimi nie ruszał.

  A przy kominku zostawia mleko i ciastka, a jak ktoś mu wybije ząb to chowa go pod poduszke i rano jak wstaje znajduje ruszona piankę, zjedzone ciastka, wypite mleko, 20$ pod poduszką i boli go dupa.

  :brainoverload:

 8. Gdzies kiedys mowil, ze ma nerwice natrectw. Takie jazdy moga byc wlasnie spowodowane przez w/w dziadostwo

  Znajomy znajomego ma wlasnie te nerwice natrectw. Generalnie ostra jazda. Cos w glowie kaze mu cos zrobic dla przykladu odkrecic ciepla wode na 20 sekund, jesli tego nie zrobi to dołek i mysli samobojcze. W wielkim skrocie PRZEJEBANE

 9. coś mu chyba nie pykło z tą pianką, bo obcy już dawno przeniknął do jego brzucha.

  Obcy go zapłodnił :joe:

 10. Firas jak na luzaczku o tym gada pewnie niezla beke tam maja na obozach. Ale bym trollowal gsp o ja pierdole haha

 11. coś mu chyba nie pykło z tą pianką, bo obcy już dawno przeniknął do jego brzucha.

  Jeszcze chłop to przeczyta i wytnie sobie flaki. Chcąc dokonać kosmicznej aborcji.:burnit:

 12. Cos w glowie kaze mu cos zrobic dla przykladu odkrecic ciepla wode na 20 sekund, jesli tego nie zrobi to dołek i mysli samobojcze

  Ja tak Mam jak nie jaram i nie pije , muszę coś kurwa zawsze zrobić bo będę sobie dziurę w głowie wiercił aż wreszcie coś zrobię , przejebane

 13. Tak brzmi, ale w sumie to on nie zbierał jakoś dużo na głowę. Skończył (zawiesił) też dość wcześnie karierę, nie przeciągał sprawy. Raczej modelowo to zrobił, dobry sportowiec i kariera prowadzona rozsądnie.

  1. Nie zakończył bez powodu i jak widać – za późno (jeśli wcześniej nie miał objawów schizofrenii).

  2. Nie wiemy ile zebrał na sparingach.

 14. W tym UFC to większośc pojebana.Jak nie kosmici to bóg. Same wymysły. Choć w sumie kosmici są prawdopodobni…

 15. GSP VS El Chuj Chuj to ja bym chciał zobaczyć. Jeden spotyka się z kosmitami A drugi gada z demonami w ścianie.  Piękne zestawienie .

 16. GSP VS El Chuj Chuj to ja bym chciał zobaczyć. Jeden spotyka się z kosmitami A drugi gada z demonami w ścianie.  Piękne zestawienie .

  Gorzej, gdyby przyszli ze swoimi "ekipami"

  To by był pojedynek nie z tej ziemi.

 17. 1. Nie zakończył bez powodu i jak widać – za późno (jeśli wcześniej nie miał objawów schizofrenii).

  2. Nie wiemy ile zebrał na sparingach.

  Oczywiście, że nie bez powodu. Natomiast nie wiemy na pewno, czy to był ten, czy inny powód.

  Co do odłożenia się ciosów, to może doprecyzuję bardziej: nie możemy stwierdzić na pewno, że kłopoty GSP wynikają bezpośrednio z obrażeń. Komentowałem ten wpis:

  CTE mocno.

 18. Oczywiście, że nie bez powodu. Natomiast nie wiemy na pewno, czy to był ten, czy inny powód.

  Co do odłożenia się ciosów, to może doprecyzuję bardziej: nie możemy stwierdzić na pewno, że kłopoty GSP wynikają bezpośrednio z obrażeń. Komentowałem ten wpis:

  Jasne, nie wiemy – mamy za mało danych, to tylko spekulacje. Wydaje mi się jednak, że im bliżej był końca kariery, tym częściej czytałem o "GSP i kosmitach, którzy go prześladują". :joe:

  Z zewnątrz, gość ma wszystko o czym można marzyć. Coś jednak mi mówi, że cena była wysoka.

 19. Co do CTE, GSP zawsze chyba ,,trochę inaczej kumał" i to już od czasów rywalizacji z Hughesem mu się zdarzały dziwne akcje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.