W drugiej walce wieczoru gali UFC, która odbędzie się już w najbliższy weekend, dojdzie do fantastycznie zapowiadającego się pojedynku w kategorii piórkowej pomiędzy Andre Filim (MMA 21-7) i Brycem Mitchellem (MMA 13-0).

Niezwykle widowiskowy „Touchy” udzielił ostatnio wywiadu dla UFC.com, w którym wypowiedział się na temat swojego oponenta.

To interesujące starcie. Zapowiada się fajnie, wygram i będzie świetny weekend. Po pierwsze Mitchell jest świetnym grapplerem, a po drugie bardzo wytrzymały. Jestem podekscytowany, że mogę się z nim zmierzyć.

30–latek pochodzący z Waszyngtonu oznajmił również, że potencjalne sobotnie zwycięstwo otworzy mu drzwi do największych pojedynków.

Walczę z najlepszymi zawodnikami na świecie. Nigdy nie dałem nudnego pojedynku. Kategoria piórkowa zawsze była jedną z najbardziej ekscytujących dywizji i nie sądzę, aby to się zmieniło. Prawdopodobnie jest nawet najbardziej ekscytująca, a ja jestem gotowy, aby znaleźć się w jej w ścisłej czołówce, na szczycie tej piramidy. Wygrywając i dostając bonus za występ wieczoru, będę liczył się w rozmowach o walkach za duże pieniądze oraz pojedynkach mistrzowskich.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.