Wszystko wskazuje na to, że wyczekiwany rewanż odbędzie się później niż pierwotnie planowano.

W walce wieczoru UFC 256 doszło do pojedynku mistrzowskiego w kategorii muszej pomiędzy Deivesonem Figueiredo Brandonem Moreno. Po fantastycznym pięciorundowym boju ogłoszono większościowy remis. Tym samym popularny „Bóg Wojny” nadal jest posiadaczem tytułu.

Jakiś czas temu prezes amerykańskiej organizacji oznajmił, że zamierza doprowadzić do drugiego starcia obu zawodników w kwietniu lub maju. Okazuje się jednak, że aktualny czempion chciałby wystąpić dopiero w ostatnim miesiącu drugiego kwartału, o czym poinformował jego menadżer w wywiadzie dla portalu BJPENN.

Na sto procent w kolejnej walce zmierzy się z Moreno. Pracujemy nad tym, aby rewanż doszedł do skutku w czerwcu. Termin nie został jeszcze ustalony, ale Deiveson chce, żeby to był czerwiec.

Z kolei Meksykanin w rozmowie z MMA Junkie przyznał, iż liczy na rewanż w kwietniu, ale ma świadomość tego, że może będzie musiał jeszcze trochę poczekać przed ponownym wejściem do oktagonu.

Innymi czołowymi zawodnikami kategorii muszej są m.in. Joseph Benavidez, Askar Askarov, Alex Perez czy Alexandre Pantoja. Pierwsza dwójka ma zmierzyć się ze sobą 6 marca na UFC 259. Pantoja wygrał w ostatniej walce z Manelem Kape, a Perez przegrał z mistrzem na UFC 255.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.