Tony Ferguson zareagował na komentarze ze strony Conora McGregora po UFC 249. W miniony weekend „El Cucuy” przegrał przez TKO z Justinem Gaethjem w pojedynku o tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC. Tym samym stracił szansę walki z Khabibem Nurmagomedovem w najbliższym czasie. McGregor po walce obu panów skomentował występ Tony’ego.

Kocham Tony’ego. Świetnie reprezentowaliśmy go w Paradigm Sports i zostaliśmy zdradzeni, bo ktoś obiecał mu kontrakt w baseballu. Jego forma i przygotowania były po prostu żenujące. Jego metody i rozmowy zawsze pełne humoru, ale nigdy nie przeszedł pewnego poziomu. Jest za to twardy.

Ferguson postanowił odnieść się do słów McGregora:

McGregor, nadal jesteś moją dzi*ką. Nigdy mnie nie reprezentowałeś, przynajmniej według Audiego. Wręcz przeciwnie, wstrzymywałeś moje pieniądze. Skup się na odłożeniu butelki. Ballengee Group to złoty standard menadżerów, musi być ciężko gdy oglądasz wszystko z boku. Tak trzymaj, Chump-Champ.

McGregor odpowiedział na słowa Fergusona:

Zamknij się i podziękuj pielęgniarkom i lekarzom, że Cię poskładali po tej walce. Dzisiaj jest międzynarodowy dzień pielęgniarek! I naucz się boksować! Potykałeś się o własne nogi jak je*any bufon. Bylibyśmy zażenowani gdybyśmy reprezentowali coś takiego przez Paradigm Sports.

Obaj panowie należą do ścisłej czołówki kategorii lekkiej UFC, nigdy jednak nie mierzyli się ze sobą w oktagonie organizacji. Ferguson miał walczyć na kwietniowej gali z Khabibem Nurmagomedovem, lecz kolejny raz walka nie doszła do skutku. Zamiast z Rosjaninem, zmierzył się z Justinem Gaethjem, z którym przegrał przez TKO. Gaethje stał się tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej i to on zmierzy się z posiadaczem tytułu, Nurmagomedovem.

Sam McGregor zapowiada powrót do klatki UFC w lipcu tego roku. Nie wiadomo z kim miałby zmierzyć się Irlandczyk – on wspomina o walce właśnie z Gaethjem, lecz prezydent organizacji twierdzi, że ten zawalczy z Nurmagomedovem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.