David Zawada (18-5-0) pokonał Abubakara Nurmagomedova (15-3-1) w pierwszej rundzie! Sagat niespodziewanie odprawił Rosjanina przez duszenie trójkątne nogami. W narożniku Abubakara zameldował się Khabib, Javier Mendez oraz Abdulmanap Nurmagomedov, jednak to kompletnie nie wpłynęło na występ Davida.

1 Runda: Zawada rozpoczął od pressingu i lewej ręki, lecz po chwili został skontrowany prawym, przy jego oku pojawiła się spora opuchlizna. Mimo tego nie przestał atakować i ciągle zmieniał swoją pozycję w stójce. Już po pierwszej minucie Rosjanin zdołał obalić Davida i dominował z góry. Na dwie minuty przed końcem Niemiec uwiesił się na szyi Nurmagomedova i poddał go trójkątem.

41 KOMENTARZE

 1. Cieszę się z tego zwycięstwa. Szkoda by mi było gdyby Dawid miał się pożegnać z UFC po 3 walkach, szczególnie że te 2 porażki wcale nie były w jakimś fatalnym stylu. Gratulacje!!! :beer:

 2. Zawada. Nareszcie i to jeszcze na Kebabowym nazwisku ! To będzie zapamiętane i da rozgłos, świetnie. Walczysz widowiskowo, jeszcze dużo przed tobą.

 3. Odejście z kurwidolka , pójście do UFC żeby spełniać marzenia , 2 dobre walki i 3 wreszcie wygrana ! Zawada jak ty mnie zaimponował :deniroclap:

   edit : i to jeszcze na jednym ze słynnej kąpieli czeczenów w jacuzzi :antonio:

 4. @Wito dlaczego nie dałeś tytułu: "Polak w fenomenalnym stylu poddaje Nurmagomedova" ?

  Chyba jakieś opie*dololo było, że tytuł w końcu jednoznaczny.

  :korwinlaugh:

 5. Dawid swój chłop! Zawsze szacunek przed i po walce (brat to samo).

  Trzymamy kciuki….teraz coraz wyżej, bo nawet przegrywając pokazał się w UFC bardzo dobrze.

 6. Brawo Dawid! :conorsalute: Polska flaga z ręką w górze zawsze na propsie. Uduszenie kuzyna wszystkich kuzynów to miód na moje serca. Mina Khabiba :robertmakeup:

 7. Abukababakar Nurmagomedovovov

  Jestem prawie pewien, że jak chłop googluje swoje imię, to mu pokazuje wyszukiwania dla "book a blablacar"

 8. Rudy wytrzeźwiał i usunął Tweeta, ale to jest placek :razz:ociesznymirek:

  Zawsze tak robi. Moze Dee mu przeglada pozniej i mu mowi co odjebal i kogo wyzwal:fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.